Obchodný manažér IT

MERCHANT, s. r. o.

Slovensko, Česko, Maďarsko, Nemecko, Rakúsko, Veľká Británia, Belgicko, Taliansko, Švajčiarsko, Španielsko, Rusko, USA, Nórsko, Luxembursko, Švédsko, Island
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou/ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov IS
- realizácia nových strategických obchodných príležitostí
- identifikácia požiadaviek zákazníkov a návrh riešení
- poskytovanie strategických konzultácií klientom
- vedenie obchodných jednaní až po ich realizáciu (akvizícia klientov, prezentácie, ponuky, dojednania, návrhy zmlúv)
- manažment účasti v tendroch a výberových konaniach
- spolupráca s tímom konzultantov a programátorov
- reporting, súvisiaca administratíva
- zvyšovanie zisku, obratov a hodnôt spoločnosti

- zázemie silnej, stabilnej spoločnosti na trhu IT
- pracovná perspektíva a stabilita
- možnosť osobnostného a odborného rastu
- prácu v priateľskom kolektíve
- možnosť získania cenných skúseností a praxe
- možnosť uplatňovať svoje skúsenosti, nápady a znalosti
- zamestnanecké výhody
- samostatnú, tvorivú a zaujímavú prácu
- motivačný odmeňovací program

V súčasnosti hľadáme obchodníka pre rozvoj obchodných príležitostí v segmentoch: štátna správa, financie, poisťovne, zdravotníctvo, priemysel, výroba.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, elektrotechnické, ekonomické, technické

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- prax na pozícii obchodný manažér v ICT oblasti
- znalosť firemných procesov
- prehľad v oblasti IT, HW, SW, technológie
- schopnosť viesť samostatné obchodné rokovania
- príjemné a reprezentatívne vystupovanie
- flexibilita a samostatnosť, kreativita, vytrvalosť
- aktívna znalosť AJ (NJ veľkou výhodou)
- znalosť slovenského, českého a medzinárodného IT trhu
- Drive, vysoké pracovné nasadenie a cieľavedomosť
- Samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť a lojalita
- Veľmi dobrá znalosť MS Office
- ochota cestovať
- ochota učiť sa nové veci a podieľať sa na raste spoločnosti
- predchádzajúce skúsenosti v obchodnej činnosti
- stratégia a taktika obchodného rokovania a vyjednávania, profesionálne vedenie obchodného rokovania
- výborné komunikačné schopnosti, prezentačné schopnosti, rozhodnosť, spoľahlivosť, cit pre obchod

MERCHANT, s.r.o. je etablovaná spoločnosť zaoberajúca sa riešeniami, poradenstvom a dodávkami v oblasti informačných technológií, procesného riadenia, automatizácie, robotiky a SAP technológií. Spoločnosť poskytuje komplexné služby odbornej asistencie, developmentu riešení, znalostného i procesného handoveru. Klientami spoločnosti sú významné nadnárodné spoločnosti pôsobiace na území Slovenska a EÚ. Komunikovať s nami môžete okrem slovenčiny aj v angličtine, nemčine a maďarčine.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1781210  Datum zveřejnění: 25.6.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: motivujúci