Šéfkuchař/ka

Merlin People s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Příkop 843, 602 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2014-10-15
Mzdové podmínky (brutto)
35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Šéfkuchaři v pohostinství (34343)

Pracoviště a kontakty

Firma:Merlin People s.r.o., IČ 29223903
Pracoviště:Merlin People s.r.o. Sunset Restaurant, IBC, 9. patro, Příkop 843/4, Zábrdovice, 602 00 Brno 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2014-10-15
Mzdové rozpětí:od 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Vyhlášená brněnská restaurace Sunset hledá vhodného uchazeče na pozici ŠÉFKUCHAŘ/KA. Pokud se chcete stát součástí kreativního týmu na jedinečném místě, pak je tato pozice právě pro Vás. Připravujeme jídla středomořské a české kuchyně, využíváme moderních trendů vaření, připravujeme domácí produkty, využíváme lokální a světové dodavatele.

Vhodný kandidát by měl mít zkušenosti a úspěšné působení na pozici zástupce šéfkuchaře nebo šéfkuchaře. Zahraniční pracovní zkušenosti jsou výhodou.

NÁPLŇ PRÁCE:
zajištění vysoké kvality nabízených produktů/jídel a služeb,
návrhy degustačních menu, rautů, poledních menu, specialit,
garance hygienických standardů v kuchyni a dohled nad BOZP,
vedení, koordinace, motivace týmu, zajištění dobré pracovní atmosféry,
optimalizace nákladů na zakoupení a zpracování surovin,
jednání s dodavateli,
spolehlivost a zodpovědnost.

NABÍZÍME:
příležitost stát se součástí moderního konceptu, školení a pracovní růst, získat dobré jméno široké veřejnosti, možnost účastnit se různých gastrofestivalů, zajímavé finanční ohodnocení, benefity a odměny.

Vážní zájemci zašlete Váš strukturovaný životopis na [email protected], rádi Vás pozveme k osobnímu pohovoru.

Poslední změna:2014-09-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 7906900778

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou