Odborný pracovník marketingu

MESIT aerospace, s.r.o. (MPSV)

Sokolovská 573, 686 01 Uherské Hradiště, Okres Uherské Hradiště
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-27
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti marketingu (24311)

Pracoviště a kontakty

Firma:MESIT aerospace, s.r.o., IČ 60709235
Pracoviště:Sokolovská 573, Mařatice, 686 01 Uherské Hradiště 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-01-27
Mzdové rozpětí:od 25000 do 40000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Vytváření obch. a inovačních strategií společnosti na bázi strategického a operativního marketingu elektroniky pro letectví, obranu a dopravu. Tvorba vizí mark. strategie, strateg. plánu a koncepcí rozvoj. úkolů společnosti, zpracování studií příležitostí a proveditelnosti marketing. záměru,vytváření nových obch. příležitostí pro stávající obch. sortiment. Spoluúčast na inovačním procesu výrobků společnosti s celosvětovou působností, odpovídající fin. ohodnocení, možnost dalšího odborného růstu, tvůrčí a velmi zajímavá práce, možnost uplatnit vlastní představy a vize prací v kreativním kolektivu, zázemí stabilní společnosti, perspektivní zaměstnání u dlouhodobě prosperující firmy. VŠ vzdělání s tech. nebo obch. zaměření, znalost AJ na úrovni plynulé konverzace podmínkou, vhodná znalost dalšího jazyka, talent pro obchod, komunikační dovednosti, orientace na cíl, schopnost týmové práce, prezentační a vyjednávací dovednosti, ŘP "B", schopnost cestovat do zahraničí. 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, mobil, notebook. Kontakt pouze e-mail

Poslední změna:2017-02-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Uherské Hradiště

číslo volného místa: 12067840714

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně