Vedoucí ekonomického úseku

MESIT air, a.s. (MPSV)

Místo práce
50, 262 23 Čenkov, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
2016-05-04
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci v oblasti ekonomiky a financí (12112)

Pracoviště a kontakty

Firma:MESIT air, a.s., IČ 25054864
Pracoviště:MESIT air, a.s.,, Čenkov 50, 262 23 Jince

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-05-04
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pozice: Vedoucí ekonomického úseku
Náplň práce:
- řízení ekonomického útvaru
- tvorba finančních plánů, podnikatelských záměrů
- finanční controlling - provádění pravidelných a ad hoc reportů
- controlling výroby - sledování produktivity a efektivity výroby
- analýza odchylek, identifikace nákladových úspor, vyhodnocování trendů
- nákladové kalkulace
- tvorba reportů (včetně reportů pro mateřskou společnost), analýza dat a analýza odchylek
- příprava odhadů, rozpočtů
- prezentace výsledků, reporting managementu
- komunikace napříč útvary firmy
- podílí se na rozvoji IS
Požadavky:
- VŠ vzdělání ekonomického směru
- Velmi dobrá znalost MS Office (zejména Excel - min. práce s kontingenčními tabulkami), zkušenost s ERP (IS HELIOS orange výhodou)
- Praxe v controllingu výrobní společnosti v oblasti strojírenství průmyslu vítána
- Znalost se zpracováním finančních analýz
- Zodpovědnost, důslednost, loajalita, samostatnost, analytické myšlení
Nabízíme
:- Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru
- 5 týdnů dovolené
- Dotované stravování v areálu společnosti
Nástup: Ihned na dobu určitou., Mzda : od 30.000,- Kč
Kontakt: Melicharová Tereza, tel.: 318 603 280, telefonicky kontaktovat pouze od 8:00 do 14:30,, e-mail: [email protected]
Místo výkonu práce: Čenkov č.p. 50, 262 23, Čenkov

Poslední změna:2016-05-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

číslo volného místa: 10455650759

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně