Referent sociálního odboru

Město Bohumín (MPSV)

Místo práce
Masarykova 158, 735 81 Bohumín, Okres Karviná
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
15780 - 23730 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (3343)

Pracoviště a kontakty

Firma:Město Bohumín, IČ 00297569, http://www.mubo.cz
Pracoviště:Město Bohumín - sídlo, Masarykova 158, Nový Bohumín, 735 81 Bohumín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 15780 do 23730 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky:
-minimálně vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou ekonomického směru
-praxe nebo orientace v oblasti vedení účetnictví u příspěvkových organizací výhodou, především znalost předpisů a účtování specifik u příspěvkových organizací
- základní znalost právních předpisů (v platném znění): zák. č. 128/2000 Sb., o obcích, zák. č. 563/1991Sb., o účetnictví, vyhláška MF č. 270/2010 Sb. o inventarizaci majetku a závazků, rozpočtování ve veřejné správě a daňové předpisy
-vynikající znalost práce na PC
-řidičské oprávnění skupiny B
Požadované doklady:
-profesní životopis
-výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce
-úředně ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
-osobní dotazník pro účely výběrového řízení a přihláška (tiskopisy jsou k dispozici na www.mesto-bohumin.cz, sekce Radnice, Kontakt s občany, Formuláře, odbor organizační)
Lhůta pro podání přihlášek: do 2.11.2016, později doručené přihlášky budou vyřazeny.
Místo a způsob podání přihlášky: osobně na podatelnu městského úřadu v přízemí budovy A, č. dv. 119, nebo poštou na adresu Městský úřad v Bohumíně, personální úsek, ul. Masarykova 158, 735 81 Bohumín.

Poslední změna:2016-10-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karviná

číslo volného místa: 11629870776

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou