Referent/ka úseku kultury

Město Borovany (MPSV)

Místo práce
Žižkovo nám. 107, 373 12 Borovany, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2015-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
14720 - 22140 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kulturní referenti (33396)

Pracoviště a kontakty

Firma:Město Borovany, IČ 00244686
Pracoviště:Žižkovo nám. 107, 373 12 Borovany

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-10-01
Mzdové rozpětí:od 14720 do 22140 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Druh práce: zajišťování a koordinace kulturních akcí města, prezentace kulturního a společenského dění v médiích, propagace města v oblasti cestovního ruchu a zajišťování vydávání propagačních tiskovin, redaktorství místního měsíčníku včetně jazykových korektur a editace textů, vyhledávání dotací a grantů v oblasti kultury včetně jejich kompletní administrace
Místo výkonu práce: Borovany, Žižkovo nám. 1, 373 12
Pracovní poměr na dobu určitou
Doba: určitá - 1 rok s možností prodloužení
Platová třída: 9., dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů, tj. od 14.720,- Kč do 22.140,- Kč
Požadavky: německý jazyk - státní jazyková zkouška, popř. úroveň znalosti alespoň C1 - C2, velmi dobrá znalost ČJ, dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Internet), dobré komunikativní vlastnosti; časová flexibilita, platný řidičský průkaz skupiny "B"
- zkušenosti v oblasti kultury výhodou
Nástup možný od: ihned, nejpozději 1. 12. 2015
Přihlášku je nutno doručit tak, aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději do 23. 10. 2015 do 12.00 hodin.
Ústní pohovory proběhnou dne 27.10. 2015, konkrétní čas pohovoru bude uchazeči sdělen telefonicky nebo mailem.
Město Borovany si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů případně zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu bez udání důvodu. Uchazeč nese náklady, které mu účastí ve výběrovém řízení vzniknou.

Poslední změna:2015-10-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 9623080747

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou