Strážník městské policie bystřice pod hostýnem

Město Bystřice pod Hostýnem (MPSV)

Masarykovo nám. 137, 768 61 Bystřice pod Hostýnem, Okres Kroměříž
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-15
Mzdové podmínky (brutto)
13400 - 20150 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strážníci (54125)

Pracoviště a kontakty

Firma:Město Bystřice pod Hostýnem, IČ 00287113, http://www.mubph.cz
Pracoviště:Masarykovo nám. 137, 768 61 Bystřice pod Hostýnem 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-05-15
Mzdové rozpětí:od 13400 do 20150 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště Bystřice pod Hostýnem
- Platová třída 7. (dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozd. předpisů a nař. vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě), po dobu zařazení jako čekatele 5. platová třída, nástup květen 2016 (nebo dle dohody)
- Požadavky - SŠ vzdělání, praxe u obecní policie výhodou, výborná fyzická zdatnost, dobrá znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B, schopnost zvládat psychickou zátěž, vysoké pracovní nasazení, pečlivost, důslednost, dobré komunikační schopnosti, platné Osvědčení o splnění stanovených odborných předpokladů podle zákona č. 553/1991 Sb., o obecní policii, ve znění pozdějších předpisů výhodou,
- nepřetržitý provoz, PD 07:00-19:00 hod., 19:00-07:00 hod.

- Předpoklady pro vznik pracovního poměru strážníka (dle § 4 zákona č. 553/1991 Sb., o obecní policii, ve znění pozd. předpisů, dále jen „zákona“):
státní občanství České republiky, bezúhonnost dle § 4a zákona, spolehlivost dle § 4b zákona, min. věk 21 let, zdravotní způsobilost, minimálně SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou

- Přihláška - Uchazeč podá písemnou přihlášku v zalepené obálce označené „Výběrové řízení – strážník městské policie“ na podatelně Městského úřadu nebo zašle na adresu: Městský úřad Bystřice pod Hostýnem, Masarykovo nám 137, 768 61 Bystřice pod Hostýnem, případně do datové schránky města se zaručeným elektronickým podpisem, a to nejpozději do 05.05.2017 (včetně).
Více informací na úřední desce města na www.mubph.cz.

Poslední změna:2017-04-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž

číslo volného místa: 12525190767

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - základní dovednosti PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B