Referent/ka turistického a informačního centra

Město Česká Třebová (MPSV)

Staré náměstí 78, 560 02 Česká Třebová, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
2015-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
14000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (33439)

Pracoviště a kontakty

Firma:Město Česká Třebová, IČ 00278653
Pracoviště:Staré náměstí 78, 560 02 Česká Třebová 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2015-03-01
Mzdové rozpětí:od 14000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Město Česká Třebová vyhlašuje výběrové řízení dle zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, na obsazení pracovního místa: REFERENT/KA TURISTICKÉHO A INFORMAČNÍHO CENTRA
CHARAKTERISTIKA POVOLÁNÍ:
- zajištění chodu "Turistického informačního centra". Pracovní doba: každý pracovní den v době od 08:30 do 17:00 hodin
- soustavná péče o úpravu a aktuálnost webových stránek města
- propagace města Česká Třebová, příprava informačních materiálů a textů.
PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP: dle dohody
PLATOVÉ PODMÍNKY: zařazení dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoníku práce, ve znění pozdějších předpisů a nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů
PŘEDPOKLADY PRO VZNIK PRACOVNÍHO POMĚRU: úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem České republiky, popřípadě fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt, dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním právním předpisem
JINÉ POŽADAVKY:
- minimálně středoškolské vzdělání
- znalost anglického jazyka a dalšího cizího jazyka slovem i písmem bude ověřena písemným testem
- orientace v oblasti cestovního ruchu a historii
- znalost místních podmínek - nutná
- aktivní znalost práce s PC, kancelářských aplikací (MS Office, Adobe Acrobat)
- zkušenost s přípravou propagačních materiálů a tvorbou tématických textů - výhodou
- praxe v oblasti cestovního ruchu - výhodou
- bezúhonnost
- flexibilita, samostatnost, spolehlivost, odpovědnost
- komunikativní schopnosti
POVINNÉ NÁLEŽITOSTI PŘIHLÁŠKY:
- jméno, příjmení a titul
- datum a místo narození
- státní příslušnost
- místo trvalého pobytu
- telefonický kontakt
- číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana
- datum a podpis
K PŘIHLÁŠCE JE NUTNO DÁLE PŘIPOJIT TYTO DOKLADY:
- životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce; u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem; pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením
- ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Písemné přihlášky zasílejte do 09.02.2015 v obálce označené v levém horním rohu nápisem "VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - IC - NEOTVÍRAT" na adresu: Ing. Věra Pirklová, Tajemnice MěÚ, Staré náměstí 78, 560 02 ČESKÁ TŘEBOVÁ

Poslední změna:2015-01-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 8359880787

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou