Referent/ka odboru výstavby městského úřadu česká třebová

Město Česká Třebová (MPSV)

Staré náměstí 78, 560 02 Česká Třebová, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
2015-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (33439)

Pracoviště a kontakty

Firma:Město Česká Třebová, IČ 00278653
Pracoviště:Staré náměstí 78, 560 02 Česká Třebová 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2015-06-01
Mzdové rozpětí:od 16000 do 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Město Česká Třebová vyhlašuje výběrové řízení dle zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících samosprávných celků o změně některých zákonů, na obsazení pracovního místa: REFERENT/KA ODBORU VÝSTAVBY MĚSTSKÉHO ÚŘADU ČESKÁ TŘEBOVÁ
NÁSTUP DLE DOHODY
MÍSTO VÝKONU: Staré náměstí č.p. 78, 560 02 Česká Třebová 2
PŘEDPOKLADY PRO VZNIK PRACOVNÍHO POMĚRU:
- úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem České republiky, popřípadě fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt, dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním právním předpisem
KVALIFIKAČNÍ POŽADAVKY VZDĚLÁNÍ A PRAXE:
- vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru
- vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví, nebo
- střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru stavebnictví
JINÉ POŽADAVKY:
- přehled a orientace v oblasti stavebního práva, zejména zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů, navazujících právních předpisů a znalost zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů
- komunikativní schopnosti
- aktivní znalost práce s PC
- řidičský průkaz sk. B
CHARAKTERISTIKA VYKONÁVANÉ ČINNOSTI:
- zajišťování funkce obecného stavebního úřadu v rozsahu stavebního zákona
PLATOVÉ PODMÍNKY:
- zařazení dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoníku práce, ve znění pozdějších předpisů a nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů
POVINNÉ NÁLEŽITOSTI PŘIHLÁŠKY:
- jméno, příjmení a titul
- datum a místo narození
- státní příslušnost
- místo trvalého pobytu
- telefonický kontakt
- číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana
- datum a podpis
K PŘIHLÁŠCE JE NUTNO PŘIPOJIT TYTO DOKLADY:
- životopis, ve kterém se uvedou údaje dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech, týkajících se správních činností
- motivační dopis
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce; u cizích státních příslušníků též obdobný doklad, osvědčující bezúhonnost, vydaný domovským státem; pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením
- ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

PÍSEMNÉ PŘIHLÁŠKY ZASÍLEJTE DO 30.04.2015 V OBÁLCE OZNAČENÉ V LEVÉM HORNÍM ROHU NÁPISEM "VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - VYS - NEOTEVÍRAT" NA ADRESU: Ing. Věra Pirklová, Tajemnice MěÚ, Staré náměstí 78, 560 02 Česká Třebová

Vlastní VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ se uskuteční V ÚTERÝ DNE 05.05.2015 VE 13:00 HODIN formou písemného testu ze znalostí stavebního práva, zejména zákona
č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů, navazujících právních předpisů a znalostí zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů ve velké zasedací místnosti Městského úřadu v České Třebové
POZVÁNKY K VÝBĚROVÉMU ŘÍZENÍ JIŽ NEBUDOU ROZESÍLÁNY

Poslední změna:2015-03-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 8668900768

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně