Referent/ka oddělení vnitřní správy (zástup za mateřskou dovolenou)

Město Česká Třebová (MPSV)

Staré náměstí 78, 560 02 Česká Třebová, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
2015-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
13000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (33439)

Pracoviště a kontakty

Firma:Město Česká Třebová, IČ 00278653
Pracoviště:Staré náměstí 78, 560 02 Česká Třebová 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-11-01
Mzdové rozpětí:od 13000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Město Česká Třebová vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa REFERENT/KA ODDĚLENÍ VNITŘNÍ SPRÁVY (ZÁSTUP ZA MATEŘSKOU DOVOLENOU)
PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP: dle dohody
POVINNÉ NÁLEŽITOSTI PŘIHLÁŠKY:
jméno, příjmení a titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, telefonický kontakt, číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana, datum a podpis.
K přihlášce je nutno dále připojit tyto doklady:
- životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností,
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce; u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem; pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením,
- ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
Písemné přihlášky zasílejte do 18.09.2015 v obálce označené v levém horním rohu nápisem "VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - OVS - NEOTVÍRAT" na adresu: Ing. Věra Pirklová, Tajemnice MěÚ, Staré náměstí 78, 560 02 Česká Třebová
1. KOLO VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ SE USKUTEČNÍ V ÚTERÝ 22.09.2015 OD 09:00 HODIN,
formou písemného testu ze znalostí veřejné správy, právních předpisů souvisejících s vidimací a legalizací a účetních právních předpisů. Proběhne ve velké zasedací místnosti Městského úřadu v České Třebové (I. poschodí budovy radnice na Starém náměstí č. p. 78).
! POZVÁNKY K VÝBĚROVÉMU ŘÍZENÍ JIŽ NEBUDOU ROZESÍLÁNY !
JINÉ POŽADAVKY:
- úplné středoškolské vzdělání,
- přehled a orientace v zákoně č. 21/2006 Sb., o ověřování shody opisů nebo kopie s listinou a o ověřování pravosti podpisu a o změně některých zákonů (zákon o ověřování), ve znění pozdějších předpisů,
- komunikativní schopnosti, aktivní znalost práce na PC, flexibilita, samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, bezúhonnost, výhodou znalost pokladních operací, výhodou zkouška z vidimace a legalizace, výhodou řidičský průkaz skupiny B.
INFORMACE POSKYTNE:
- Ing. Věra Pirklová, tajemnice MěÚ, tel.: 465 500 113
- Ing. Jiří Mareš, vedoucí oddělení vnitřní správy, tel.: 465 500 138
PŘEDPOKLADY PRO VZNIK PRACOVNÍHO POMĚRU:
- Úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem České republiky, popřípadě fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt, dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním právním předpisem.
CHARAKTERISTIKA POVOLÁNÍ:
- výkon činností a zabezpečení zákona č. 21/2006 Sb., o ověřování shody opisů nebo kopie s listinou a o ověřování pravosti podpisu a o změně některých zákonů (zákon o ověřování), ve znění pozdějších předpisů,
- poskytování služeb souvisejících s provozem kontaktního místa Czech POINT,
- zastupování na pozici referenta podatelny a pokladny.
PLATOVÉ PODMÍNKY:
- zařazení dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoníku práce, ve znění pozdějších předpisů a nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů.

Poslední změna:2015-08-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 9425870726

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou