Referent/ka odboru rozvoje města a investic města česká třebová

Město Česká Třebová (MPSV)

Staré náměstí 78, 560 02 Česká Třebová, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (33439)

Pracoviště a kontakty

Firma:Město Česká Třebová, IČ 00278653
Pracoviště:Staré náměstí 78, 560 02 Česká Třebová 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
Město Česká Třebová, Staré náměstí č.p. 78, 560 02 Česká Třebová 2
PŘEDPOKLADY PRO VZNIK PRACOVNÍHO POMĚRU:
Úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem České republiky, popřípadě fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt, dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním právním předpisem.
JINÉ POŽADAVKY:
- Technické vzdělání stavebního zaměření v oboru pozemní stavby výhodou. Základní orientace v oblasti čtení výkresové dokumentace staveb, zařízení budov, technologií a elektro.
- Základní orientace v oblasti činností podle zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů. Základní orientace v oblasti zadávání veřejných zakázek podle zákona č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách.
- Základní orientace v oblasti činností podle zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (smlouvy, objednávky, záruční podmínky).
- Minimálně ÚSO.
- Komunikativní schopnosti.
CHARAKTERISTIKA VYKONÁVANÉ ČINNOSTI:
- Zajišťování agendy přípravy, realizace a vyhodnocování akcí údržby, oprav a rekonstrukcí objektů v majetku města (segment mateřských škol a dětských hřišť). Zajišťování agendy přípravy, realizace a vyhodnocování investičních akcí a projektů připravovaných městem.
Zajišťování agendy příprav investičních projektů v rozsahu projektových dokumentací, veřejných zakázek, smluvních dokumentů a dotačních programů v souladu s příslušnou legislativou v úrovni obce, kraje, státu a EU.
Zajišťování agendy územně analytických podkladů podle zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů, a to v rozsahu pořizování, aktualizace a projednávání podkladů.
PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP:
- Předpoklad nástupu ihned nebo dle dohody, nejpozději k 01.04.2017
PLATOVÉ PODMÍNKY:
Zařazení dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoníku práce, ve znění pozdějších předpisů nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve zněm pozdějších předpisů.
INFORMACE POSKYTNE:
Ing. Karel Švercl, vedoucí odboru rozvoje města a investic tel.: 465 500 170,
mbt: 605 246 688
Ing. Věra Pirklová, tajemnice MěÚ tel.: 465 500 113
POVINNÉ NÁLEŽITOSTI PŘIHLÁŠKY:
Jméno, příjmení a titul.
Datum a místo narození.
Státní příslušnost.
- Místo trvalého pobytu.
T elefonický kontakt.
Číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana.
Datum a podpis.
K přihlášce je nutno připojit tyto doklady:
- Životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností, včetně uvedení kontaktních osob k získání referencí.
Motivační dopis.
Výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce; u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost, vydaný domovským státem; pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením.
Ověřená kopie dokladu o nej vyšším dosaženém vzdělání.
Písemné přihlášky zasílejte do 10.02.2017 v obálce označené v levém horním rohu nápisem „VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - ORMI - NEOTEVÍRAT“ na adresu:
Ing. Věra Pirklová Tajemnice MěU Staré náměstí 78 560 02 Česká Třebová

Poslední změna:2017-02-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 12086430764

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B