Odborný pracovník/nice odboru dopravy a silničního hospodářství pro oblast přestupkového řízení

Město Česká Třebová (MPSV)

Staré náměstí 78, 560 02 Česká Třebová, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (33439)

Pracoviště a kontakty

Firma:Město Česká Třebová, IČ 00278653
Pracoviště:Staré náměstí 78, 560 02 Česká Třebová 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:VŠECHNY INFORMACE OHLEDNĚ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ A O NÁLEŽITOSTECH PŘIHLÁŠKY NALEZNETE NA ADRESE: www.ceska-trebova.cz

JINÉ POŽADAVKY:
- Úplné středoškolské vzdělání (od 01.07.2017 bude nutno pro zachování pracovního poměru splňovat vysokoškolské vzdělání, nebo do lhůty stanovené zákonem toto vzdělání na vlastní náklady doplnit!!!).
- Praxe ve státní správě nebo samosprávě vítána.
- Základní znalost zákona č. 200/1990 Sb., o přestupcích, zákona č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích, zákona č. 500/2004 Sb. (správní řád).
- Zkouška zvláštní odborné způsobilosti v oblasti přestupkového řízení, vedení registru řidičů nebo silničního hospodářství vítána.
- Aktivní znalost práce s PC (Word, Excel, práce s internetem) podmínkou!
- Znalost psaní na počítači všemi deseti prsty vítána.
- Bezúhonnost.
- Flexibilita, samostatnost, spolehlivost, odpovědnost.
- Komunikativní schopnosti.
- Řidičské oprávnění skupiny B.
CHARAKTERISTIKA POVOLÁNÍ:
- Zajišťování správních činností spojených s projednáváním přestupků v dopravě s možným zástupem na registru vozidel.
POŽADOVANÝ NÁSTUP: Dle dohody, nejpozději květen, červen 2017.
PLATOVÉ PODMÍNKY:
- Zařazení dle zákoníku práce č. 262/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů a nařízení vlády č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.
INFORMACE POSKYTNE:
- Ing. Tomáš Hájek, vedoucí odboru dopravy a SH, tel.: 465 500 271.
- Ing. Věra Pirklová, tajemnice MěÚ, tel.: 465 500 113.

Písemné přihlášky zasílejte do 24.03.2017 v obálce označené v levém horním rohu nápisem "VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - DOP- NEOTVÍRAT" na adresu:
Ing. Věra Pirklová, tajemnice MěÚ, Staré náměstí 78, 560 02 Česká Třebová

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ SE USKUTEČNÍ VE STŘEDU DNE 29.03.2017 V 09:00 HODIN,
ve velké zasedací místnosti Městského úřadu v České Třebové
(I. poschodí budovy radnice na Starém náměstí č. p. 78)
formou písemného testu ze znalostí zákona č. 200/1990 Sb., o přestupcích, zákona č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích, zákona č. 500/2004 Sb. (správní řád), dále test bude obsahovat otázky z oblasti veřejné správy.
! POZVÁNKY K VÝBĚROVÉMU ŘÍZENÍ JIŽ NEBUDOU ROZESÍLÁNY !

Poslední změna:2017-03-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 12316140732

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou