Referent/ka odboru obecního živnostenského úřadu (zástup za md)

Město Česká Třebová (MPSV)

Staré náměstí 78, 560 02 Česká Třebová, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (33439)

Pracoviště a kontakty

Firma:Město Česká Třebová, IČ 00278653
Pracoviště:Staré náměstí 78, 560 02 Česká Třebová 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:VŠECHNY INFORMACE OHLEDNĚ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ A O NÁLEŽITOSTECH PŘIHLÁŠKY NALEZNETE NA ADRESE: www.ceska-trebova.cz

JINÉ POŽADAVKY:
- Vysokoškolské vzdělání ukončené nejpozději v den nástupu do pracovního poměru
- Vzdělání v oboru práva výhodou
- Zkoušky ZOZ na úseku živnostenského podnikání výhodou
- Komunikativní a organizační schopnosti
- Aktivní znalost práce na PC
- Řidičský průkaz skupiny B
CHARAKTERISTIKA VYKONÁVANÉ ČINNOSTI:
- Výkon činností v rozsahu stanoveném zákonem č. 455/1991 Sb., o živnostenském podnikání v platném znění a zákonem č. 570/1991 Sb., o živnostenských úřadech v platném znění
- Registrace a vedení spisového materiálu subjektů oprávněných provozovat živnost, včetně vydávání výpisů a provádění veškerých změn v evidenci
- Registrace a vedení agendy soukromě hospodařících rolníků podle zákona č. 252/1991 Sb., o zemědělství v platném znění, včetně vydávání osvědčení a provádění veškerých změn v evidenci
- Registrace a vedení veškerých údajů o podnikatelích podle živnostenského zákona a zákona o zemědělství je prováděna v informačních systémech Ministerstva průmyslu a obchodu a Ministerstva zemědělství
PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP: Dle dohody
PLATOVÉ PODMÍNKY: Zařazení dle zákoníku práce č. 262/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů a nařízení vlády č. 564/2006 Sb. v platném znění o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě
INFORMACE POSKYTNE:
- Ing. Václava Hermanová, vedoucí obecního živnostenského úřadu, tel.: 465 500 161
- Ing. Věra Pirklová, tajemnice městského úřadu, tel.: 465 500 113

Písemné přihlášky zasílejte do 09.05.2017 v obálce označené v levém horním rohu nápisem "VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - OŽÚ - NEOTEVÍRAT" na adresu:
Ing. Věra Pirklová, Tajemnice MěÚ, Staré náměstí 78, 560 02 Česká Třebová
K VÝBĚROVÉMU ŘÍZENÍ BUDOU ROZESÍLÁNY POZVÁNKY

Poslední změna:2017-04-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 12550860750

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně