Referent odboru stavebního a životního prostředí

MĚSTO ČESKÝ DUB (MPSV)

Místo práce
nám. Bedřicha Smetany 1, 463 43 Český Dub, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
15780 - 23730 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (33439)

Pracoviště a kontakty

Firma:MĚSTO ČESKÝ DUB, IČ 00262722
Pracoviště:nám. Bedřicha Smetany 1, Český Dub I, 463 43 Český Dub

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 15780 do 23730 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Městský úřad Český Dub
Platové zařazení: zákoník práce, nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění p. p. - 9. platová třída, platový stupeň příslušné platové třídy se určí podle počtu let započitatelné praxe; rozmezí 15 780 Kč - 23 730 Kč + možnost osobního příplatku
Charakteristika vykonávané činnosti: výkon agendy stavebního úřadu
Zákonné předpoklady pro vznik pracovního poměru:
- státní občan ČR, popř. fyzická osoba, která je cizím státním příslušníkem a má v ČR trvalý pobyt dle § 65 a násl. zákona č. 326/1999 Sb., v platném znění, dosažení věku 18 let, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, ovládání českého jazyka
Kvalifikační předpoklady:
- min. střední vzdělání s maturitní zkouškou - obor stavební
Požadavky:
- komunikační schopnosti (včetně dobré vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu), přesnost, spolehlivost
- výborná znalost práce s výpočetní technikou (Office, Windows, Excel, Internet)
- řidičský průkaz skupiny B
Náležitosti písemné přihlášky uchazeče (formulář):
- jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození uchazeče, místo trvalého pobytu uchazeče
- státní příslušnost uchazeče
- číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana
- označení pracovní pozice a podpis uchazeče
Výčet dokladů, které zájemce připojí k přihlášce:
- strukturovaný životopis, ve kterém jsou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností, včetně zkoušek odborné způsobilosti
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce
- ověřená kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání
Pracovní poměr: doba určitá, po dobu návratu zaměstnance z mateřské a rodičovské dovolené
Předpokládaný termín nástupu: dohodou
Lhůta pro podání přihlášky: do 21.12. 2016
Předpokládaný termín výběrového řízení: 22.12.2016
Způsob podání přihlášky: písemně: Městský úřad Český Dub, k rukám tajemníka, nám. B. Smetany 1, 463 43 Český Dub I
Obálku označte textem: Výběrové řízení - Referent - odbor stavební a životního prostředí

Poslední změna:2016-12-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 11824220752

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B