Úředník/úřednice oddělení správních deliktů

Město Cheb (MPSV)

Místo práce
náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 1, 350 02 Cheb, Okres Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-02
Mzdové podmínky (brutto)
16440 - 24750 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní úředníci jinde neuvedení (44199)

Pracoviště a kontakty

Firma:Město Cheb, IČ 00253979
Pracoviště:náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 1/14, 350 02 Cheb 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2017-01-02
Mzdové rozpětí:od 16440 do 24750 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:MĚSTO CHEB
Tajemník Městského úřadu Cheb
vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa úředníka/úřednice oddělení správních deliktů
Druh práce: úředník/úřednice oddělení správních deliktů
Platová třída: 10
Místo výkonu práce: správní obvod obce s rozšířenou působností Cheb
Termín nástupu: 2. ledna 2017 nebo podle dohody
Jednosměnný provoz, 8 hod. prac. doba - pružná, plný úvazek.
Předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka podle § 4 zákona č. 312/2002 Sb.:
- státní občanství ČR nebo trvalý pobyt v ČR,
- věk minimálně 18 let,
- způsobilost k právním úkonům,
- bezúhonnost,
- ovládání jednacího jazyka.
Minimální požadavky úřadu:
- vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oboru právo na vysoké škole v České republice nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu v jiné oblasti (§ 111 odst. 1 zákona č. 250/2016 Sb., o odpovědnosti za přestupky a řízení o nich),
- organizační a komunikační schopnosti,
- znalost zákona č. 200/1990 Sb., o přestupcích, v platném znění,
- znalost zákona č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích, v platném znění,
- rámcová znalost zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, v platném znění,
- řidičské oprávnění skup. B,
- dobrá uživatelská znalost práce s PC,
- do 6 měsíců po nástupu do funkce povinnost přihlásit se ke zkoušce zvláštní odborné způsobilosti, pokud tuto zkoušku uchazeč již neabsolvoval nebo nemá vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oboru právo na vysoké škole v České republice.
Výhodou:
- praxe ve státní správě na úseku přestupků,
- osvědčení o odborné způsobilosti k projednávání přestupků podle zákona o přestupcích nebo zákona o provozu na pozemních komunikacích.
Výčet dokladů, které je nutné předložit:
- vyplněná přihláška do výběrového řízení (tiskopis je k dispozici v podatelně Městského úřadu Cheb a na internetových stránkách www.cheb.cz),
- strukturovaný životopis s údaji o dosavadní praxi a odborných znalostech a dovednostech uchazeče,
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce,
- ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
Lhůta pro podání přihlášek: do 16. prosince 2016 (včetně), přihlášky doručené po stanoveném termínu budou vyřazeny.
Bližší informace o pracovním místě: Bc. Pavel Sýkora, tel. č. 354 440 279, e-mail: [email protected]
Místo a způsob podání přihlášky: osobně na podatelně Městského úřadu Cheb nebo písemně na adrese: Městský úřad Cheb, odbor kanceláře starosty, Bc. Pavla Váňová, náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 14, 350 20 Cheb 1.
Termín pohovoru s uchazeči: 20. prosince 2016 (místo a čas budou upřesněny telefonicky).
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Poslední změna:2016-11-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Cheb

číslo volného místa: 11714310731

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně