Úředník/ce odboru sociálních věcí a zdravotnictví

Město Cheb (MPSV)

Místo práce
náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 1, 350 02 Cheb, Okres Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-05
Mzdové podmínky (brutto)
16440 - 24750 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní úředníci jinde neuvedení (44199)

Pracoviště a kontakty

Firma:Město Cheb, IČ 00253979
Pracoviště:náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 1/14, 350 02 Cheb 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2016-12-05
Mzdové rozpětí:od 16440 do 24750 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Město Cheb zastoupené tajemníkem Městského úřadu Cheb přijme do pracovního poměru 3 úředníky/ce odboru sociálních věcí a zdravotnictví. Pracovní poměr na dobu určitou, zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou.
Druh práce: sociální pracovník/ce pro agendu sociálně-právní ochrany dětí.
Platová třída: 10
Místo výkonu práce: Česká Republika
Termín nástupu: ihned nebo dohodou
Pracovní doba: pružná pracovní doba, pevná část Po+St (7:30-17:00 h), Út+Čt+Pá (8:00-14:00 h).
Předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb.:
- státní občanství ČR nebo trvalý pobyt v ČR,
- dosažení věku 18 let,
- způsobilost k právním úkonům,
- bezúhonnost,
- ovládání jednacího jazyka.
Minimální požadavky úřadu:
- minimálně vyšší odborné vzdělání v souladu s § 110 odst. 4 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů,
- znalost zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, ve znění pozdějších předpisů,
- rámcová znalost zákona č. 89/2012 Sb., nový občanský zákoník, část rodinné právo,
- dobrá uživatelská znalost práce s PC,
- řidičské oprávnění skupiny B, aktivní řidič,
- do 6 měsíců po nástupu do zaměstnání povinnost přihlásit se ke zkoušce zvláštní odborné způsobilosti k výkonu správní činnosti při sociálně-právní ochraně dětí, pokud uchazeč tuto zkoušku již neabsolvoval,
Výhodou:
- zkouška zvláštní odborné způsobilosti k výkonu správní činnosti při sociálně-právní ochraně dětí,
- praxe v sociální oblasti.
Nabízíme:
- odborné vedení v adaptačním procesu,
- zaměstnanecké benefity,
- profesní růst a prohlubování znalostí,
- supervizní vedení,
- týmová práce v kolektivu, vzájemná podpora.
Výčet dokladů, které je nutné předložit:
- vyplněná přihláška do výběrového řízení (závazný tiskopis je k dispozici na podatelně MěÚ a na internetových stránkách (www.cheb.cz),
- strukturovaný životopis s údaji o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech uchazeče,
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíce,
- ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
Lhůta pro podání přihlášek: do 30. prosince 2016 (včetne), přihlášky doručené po stanoveném termínu budou vyřazeny.
Místo a způsob podání přihlášky: osobně na podatelně MěÚ Cheb nebo písemně na adrese: Městský úřad Cheb, odbor kanceláře starosty, Bc. Pavla Váňová, náměstí Krále Jiřího z poděbrad 14, 350 02 Cheb 1.
Bližší informace o pracovní pozici lze získat u vedoucí odboru SvZ Bc. Anny Doubkové, tel. 354 440 249, e-mail: [email protected] nebo u vedoucí oddělení sociálně-právní ochrany dětí Bc. Renaty Bartákové, tel. 354 440 248, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-12-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Cheb

číslo volného místa: 11663690796

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání