Strážník/ce městské policie

Město Cheb (MPSV)

Místo práce
350 02 Cheb, Okres Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-02
Mzdové podmínky (brutto)
13740 - 17540 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strážníci (54125)

Pracoviště a kontakty

Firma:Město Cheb, IČ 00253979
Pracoviště:Město Cheb -007, správní obvod obce s rozšířenou působností Cheb, Cheb, 350 02 Cheb 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-02
Mzdové rozpětí:od 13740 do 17540 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Město Cheb přijme do pracovního poměru 3 strážníky/ce Městské policie Cheb (pracovní poměr na dobu uričotu 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou).

Druh práce: strážník/ce městské policie. Platová třída: 5 (před získáním odborné způsobilosti, 13.740,- Kč), 7-8 dle zařazení na pracovní pozici (16.140,- Kč až 17.540,- Kč). Místo výkonu práce: správní obvod obce s rozšířenou působností Cheb. Termín nástupu: 2.5.2017 nebo dle dohody. Pracovní doba: dle rozpisu služeb.

Požadavky (dle § 4 zákona ČNR č. 553/1991 Sb. může být strážníkem občan České republiky, který):
- je bezúhonný
- je spolehlivý
- je starší 21 let
- je zdravotně způsobilý
- dosáhl středního vzdělání s maturitní zkouškou.

Dále požadujeme:
- orientace v zákonu ČNR č. 553/1991 Sb.
- orientace v zákonu o obcích č. 128/2000 Sb.
- řidičský průkaz sk. B
- fyzické předpoklady
- základní znalost práce na PC
- základní znalost NJ nebo AJ.

Nabízíme:
- zaměstnanecké benefity (stravenky, příspěvky ze sociálního fondu na kulturní a sportovní akce, příspěvek na dovolenou, důchodové připojištění aj.)
- bezplatné výstrojní náležitosti
- možnost bezplatného využívání posilovny MP.

Výčet dokladů, které je nutné předložit:
- vyplněnou žádost o přijetí do pracovního poměru (tiskopis je k dispozici na podatelně MěÚ Cheb a na internetových stránkách www.cheb.cz)
- strukturovaný životopis s údaji o dosavadní praxi a dovednostech uchazeče
- ověřená kopie dokladu o dosažení minimálně středního vzdělání s maturitní zkouškou
- bezúhonnost uchazeče o zaměstnání strážníka podle zákona 553/1991 Sb., § 4a, odstavce 1 písm. a) se prokazuje výpisem z Rejstříku trestů, který nesmí být starší 3 měsíců
- bezúhonnost podle zákona 553/1991 Sb., § 4a, odstavce 1, písm. b) a c) prokazuje uchazeč o zaměstnání strážníka čestným prohlášením, které nesmí být starší 3 měsíců
- spolehlivost podle zákona 553/1991 Sb., § 4b), odstavce 1, prokazuje uchazeč o zaměstnání strážníka čestným prohlášením, které nesmí být starší 3 měsíců.

Přijímací řízení zahrnuje:
- testy fyzické způsobilosti
- ústní pohovor (přesný čas a místo budou upřesněny telefonicky)
- psychologické vyšetření
- vstupní lékařská prohlídka.

Lhůta pro podání přihlášek: do 7.4.2017.

Místo a způsob podání přihlášky:
- osobně na podatelně MěÚ Cheb
- písemně na adrese: Městský úřad Cheb, odbor kanceláře starosty, Pavlína, Skoupá, nám. Krále Jiřího z Poděbrad 14/1, 350 20 Cheb.

Poslední změna:2017-03-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Cheb

číslo volného místa: 12356570720

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC, základní znalost práce na PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B