Údržbář/-ka komunální techniky, řidič/-ka skupiny c+t, údržbář/-ka městského mobiliáře a komunikací

Město Chlumec nad Cidlinou (MPSV)

Klicperovo náměstí 64, 503 51 Chlumec nad Cidlinou, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2017-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 19500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Traktoristé a obsluha zemědělských strojů (83411)

Pracoviště a kontakty

Firma:Město Chlumec nad Cidlinou, IČ 00268861
Pracoviště:Klicperovo náměstí 64, Chlumec nad Cidlinou I, 503 51 Chlumec nad Cidlinou

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-07-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 19500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ÚDRŽBÁŘ/-KA KOMUNÁLNÍ TECHNIKY, ŘIDIČ/-KA SKUPINY C+T, ÚDRŽBÁŘ/-KA MĚSTSKÉHO MOBILIÁŘE A KOMUNIKACÍ
- PP na dobu určitou od 1. 7. 2017 do 30. 6. 2018 s možností změny na dobu neurčitou, pracovní doba od 6:00 do 14:30 hod., místo výkonu práce: území města Chlumec nad Cidlinou a jeho místních částí (Kladruby, Lučice, Pamětník)
- Náplň práce: zajištění údržby komunální techniky, řízení motorových vozidel sk. C+T
- Požadujeme: řidičský průkaz skupiny C+T
- Nabízíme: stravenky
- Místo je obsazováno na základě výběrového řízení
- Bližší informace a náležitosti k přihlášce do výběrového řízení jsou zveřejněny na internetových stránkách www.chlumecnc.cz
- Kontaktní osoba: Tuček Lubomír, tel.: 603 573 249, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-03-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 12374090763

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T