Referent odboru výstavby a žp - stavebního úřadu

Město Chrast (MPSV)

Místo práce
Náměstí 1, 538 51 Chrast, Okres Chrudim
plný úvazek
Termín nástupu
2015-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
10 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (33439)

Pracoviště a kontakty

Firma:Město Chrast, IČ 00270199, http://www.mestochrast.cz
Pracoviště:Městský úřad Chrast, Náměstí 1, 538 51 Chrast u Chrudimě

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-12-01
Mzdové rozpětí:od 10 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Zaměstnavatel: Město Chrast
Pracovní poměr: na dobu určitou - 3 roky ode dne sjednání pracovního poměru (jedná se o zástup po dobu mateřské a rodičovské dovolené)
Druh práce: referent / referentka odboru výstavby a životního prostředí - stavebního úřadu
Platová třída: 10. platová třída dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů
Místo výkonu práce: Chrast a správní územní obvod stavebního úřadu Chrast
1) Předpoklady pro vznik pracovního poměru:
Předpoklady podle ust. § 4 zákona č. 312/2002 Sb. (státní občanství ČR, u cizích státních občanů trvalý pobyt na území ČR, dosažení věku 18 let, způsobilost k právním úkonům, ovládání jednacího jazyka, trestní bezúhonnost)
2) Požadavky:
- Vzdělání dle ust. § 13a zákon č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů, tj. vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru, vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky práce v oboru stavebnictví, nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky v oboru stavebnictví,
- znalost příslušných právních norem, zejména
o zák. č. 128/2000 Sb. o obcích (obecní zřízení),
o zák. č. 500/2004 Sb. správní řád,
o zák. č. 183/2006 Sb. o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon) a související prováděcí předpisy,
- dobrá orientace v geometrických plánech, pozemkových mapách, stavební dokumentaci apod.,
- dobré komunikační a organizační schopnosti, umění jednat s lidmi,
- vyjadřovací a prezentační schopnosti a dovednosti,
- dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Internet),
- vysoká osobní angažovanost a pracovní nasazení vč. odolnosti při stresové zátěži,
- svědomitost, důslednost, samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita,
- řidičské oprávnění skupiny B.
- osvědčení zvláštní odborné způsobilosti pro dané správní činnosti výhodou.
3) Splnění předpokladů prokazuje uchazeč písemným čestným prohlášením
4) Přihláška do výběrového řízení musí obsahovat:
- jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození uchazeče, státní příslušnost uchazeče, místo trvalého pobytu uchazeče,
- číslo občanského průkazu (u cizího státního občana číslo dokladu k povolení pobytu),
- doklady uvedené níže pod body 5a), 5b), 5c) a čestné prohlášení,
- datum a podpis uchazeče, telefonní nebo e-mailový kontakt.
5) K přihlášce je nutno připojit:
a) strukturovaný životopis, obsahující pravdivé údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech vč. případných správních činností,
b) výpis z evidence Rejstříku trestů, ne starší než 3 měsíce (u cizích státních příslušníků doklady dle ust. § 6 odst. 4 písm. b) zákona č. 312/2002 Sb.
c) ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,
d) písemný souhlas se zpracováním, uchováním a poskytnutím osobních údajů třetím osobám pro účely výběrového řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, a to po celou dobu jeho trvání.
6) Lhůta pro podání přihlášky: 30. 10. 2015 do 13:00 hodin.
Písemnou přihlášku s požadovanými doklady je možno podávat v písemné podobě a to buď osobně do podatelny Městského úřadu Chrast nebo formou poštovní zásilky na adresu: Městský úřad Chrast, Náměstí 1, 538 51 Chrast u Chrudimě.
Obálku viditelně označte „Výběrové řízení – referent / referentka stave

Poslední změna:2015-10-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Chrudim

číslo volného místa: 9440750720

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou