Vedoucí stavebního úřadu městského úřadu fulnek

Město Fulnek (MPSV)

Místo práce
nám. Komenského 12, 742 45 Fulnek, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2015-08-01
Mzdové podmínky (brutto)
17340 - 26080 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní řídící pracovníci ve stavebnictví (13239)

Pracoviště a kontakty

Firma:Město Fulnek, IČ 00297861
Pracoviště:nám. Komenského 12, 742 45 Fulnek 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-08-01
Mzdové rozpětí:od 17340 do 26080 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:z: 3. 7. 2015 nástup po ukončení VŘ - na dobu neurčitou
11. platová třída, příplatek za vedení, možnost postupného přiznání osobního příplatku

POŽADAVKY:
" Vzdělání
" Vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru, nebo
" Vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví, nebo
" Střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru stavebnictví,
" Praxe v oboru minimálně 3 roky,
" Znalost legislativy v souvisejících s činností stavebního úřadu, zejména:
" Zákon č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebního řádu, včetně prováděcích právních předpisů.
" Zákon č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích,
" Zákon č. 500/2004 Sb., správní řád,
" Zákon č. 128/2000 Sb., o obcích,
" Praxe ve veřejné správě (na stavebním úřadu) výhodou,
" Praxe ve vedoucí pracovní pozici výhodou,
" Řídící a organizační schopnosti, rozhodnost, samostatnost, důslednost, spolehlivost a vysoké pracovní nasazení,
" Schopnost zvládat psychickou zátěž,
" Schopnost analytického a koncepčního myšlení, dobré komunikační schopnosti,
" Společenská úroveň vystupování a jednání,
" Aktivní znalost práce na PC (Office, Windows, Word, Excel, PowerPoint, Internet, GINIS, VITA)
" ŘP "B"
" Morální a občanská bezúhonnost,
" Prokázání zvláštní odborné způsobilosti podle vyhlášky č. 512/2002 Sb., o zvláštní odborné způsobilosti úředníků územních samosprávných celků, ve znění pozdějších předpisů, do 18 měsíců od vzniku pracovního poměru.

POVINNÉ NÁLEŽITOSTI PÍSEMNÉ PŘIHLÁŠKY:
" Jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana, datum a podpis uchazeče,
" Podání písemné přihlášky musí být v uzavřené obálce označené názvem " Výběrové řízení - vedoucí Stavebního úřadu MěÚ Fulnek - NEOTVÍRAT" s uvedením adresy uchazeče.

POŽADOVANÉ DOKLADY PŘIPOJENÉ K PŘIHLÁŠCE:
" Strukturovaný profesní životopis s uvedením údajů o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkající se správních činností,
" Úředně ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,
" Kopie případného osvědčení o absolvování dalšího vzdělání nebo kurzu v oboru
" Výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než tři měsíce; u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost, vydaný domovským státem. Pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením.
" Osvědčení Ministerstva vnitra ČR a čestné prohlášení dle §4 zákona č. 451/1991 Sb., Doklady nepředkládá uchazeč narozený po 1. 12. 1971
" Přihláška musí být doručena nejpozději v pondělí 20. 07. 2015 do 17 hod., poštou na adresu Městský úřad Fulnek, k rukám starostky, nám. Komenského 12, 742 45 Fulnek, nebo osobně na podatelně Městského úřadu Fulnek.
" Přihlášky doručené po tomto datu nebudou do výběrového řízení zařazeny.
Bližší informace: Ing. Radka Krištofová, tel.: 556 770 888, email: [email protected]

Poslední změna:2015-07-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 9190220769

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou