Úředník odboru dopravy

Město Horažďovice (MPSV)

Místo práce
Mírové náměstí 1, 341 01 Horažďovice, Okres Klatovy
plný úvazek
Termín nástupu
2016-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
14540 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úředníci v oblasti správy průmyslu a dopravy (44194)

Pracoviště a kontakty

Firma:Město Horažďovice, IČ 00255513, http://www.sumavanet.cz/muhd
Pracoviště:Městský úřad Horažďovice, Mírové náměstí 1, 341 01 Horažďovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-02-01
Mzdové rozpětí:od 14540 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Úředník odboru dopravy na úseku řidičských průkazů a registru vozidel

PŘEDPOKLADY PRO VZNIK PP: úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním očbanem ČR, popř. je cizím státním občanem s trvalým pobytem v ČR, dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkn správních činností stanovených zvláštním právním předpisem

DALŠÍ POŽADAVKY: SŠ s maturitou, velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, velmi dobrá znalost prácena PC (MS Office, internet), schopnost práce v kolektivu, umění jednat s lidmi, velmi dobrá komunikace, spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost, ŘP sk. B

VÝHODOU: praxe ve veřejné správě

PŘIHLÁŠKY do výběrového řízení lze podávat v termínu do 19.1.2017 do 11 hod. na adresu: Městský úřad Horažďovice, Mírové náměstí 1, 341 01 Horažďovice, nebo osobně do podatelny MěÚ Horažďovice. Uzavřenou obálku označte nápisem: "Výběrové řízení - doprava".

Přihláška musí obsahovat: jméno, příjmení a titul; datum a místo narození; státní příslušnost; místo trvalého pobytu včetně tel. spojení; číslo OP; datum možného nástupu; datum a podpis uchazeče; souhlas se zpracováním osobních údajů dle zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů.
K přihlášce připojte: životopis zaměřený na průběh dosavadní praxe a odborné způsobilosti a dovednosti; výpis z evidence rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce; ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Platová třída 8, nástup dle dohody, PP na dobu neurčitou
Více informací na výše uvedeném kontaktu - p. Josef Rada, internetové stránky MU Horažďovice

Poslední změna:2016-12-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Klatovy

číslo volného místa: 11868410751

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou