Strážník městské policie

Město Horažďovice (MPSV)

Místo práce
Mírové náměstí 1, 341 01 Horažďovice, Okres Klatovy
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strážníci (54125)

Pracoviště a kontakty

Firma:Město Horažďovice, IČ 00255513, http://www.sumavanet.cz/muhd
Pracoviště:Městský úřad Horažďovice, Mírové náměstí 1, 341 01 Horažďovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Neurčeno
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:STRÁŽNÍK MĚSTSKÉ POLICIE HORAŽĎOVICE
Pracovní poměr na dobu neurčitou, zkuš. doba 3 měsíce, termín nástupu v nejkratším možném termínu dle dohody
Platové podmínky: odměňování podle zákona č. 262/2006 Sb., NV č. 564/2006 Sb a NV č. 220/2010 Sb. v platném znění
Předpoklady pro vznik prac. poměru: st. občanství ČR, občanská bezúhonnost a spolehlivost, psych., fyzická a zdravotní způsobilost, věk nad 21 let, stř. vzdělání s maturitní zkouškou, ŘP sk. B, uživatelská znalost PC
Další požadavky: zájem o práci ve prospěch města v oblasti bezpečnosti a veř. pořádku, odpovědnost, samostatnost, flexibilita, aktivita, schopnost rozhodování v mimořádných a krizových situacích, velmi dobrá schopnost komunikace, schopnost komunikace a spolupráce se složkami Integrovaného záchr. systému
Výhody: zkušenosti s prací v bezpečnostním sboru či u městské policie, zbrojní průkaz sk. D, znalost zdravotnického minima první neodkladné pomoci

Přihláška musí obsahovat:
- jméno, příjmení, titul
- datum a místo narození
- státní příslušnost
- místo trvalého pobytu včetně telefonního spojení
- číslo OP
- datum a podpis uchazeče
- datum možného nástupu
- souhlas se zpracováním osobních údajů dle zák. č. 101/2000 o ochraně os. údajů, ve znění pozdějších předpisů

K přihlášce se připojí tyto doklady:
- životopis zaměřený na průběh dosavadní praxe a odborné znalosti a dovednosti
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce
- ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
- motivační dopis

Výběrové řízení obsahuje: (týká se uchazečů vybraných na základě písemné přihlášky)
1. osobní pohovor před komisí
2. test na PC - aplikace MS OFFICE (Word, Excel, PowerPoint), email
3. test fyzické způsobilosti (plavání 100m, leh-sed, kliky, běh na 1km)
4. test psychické způsobilosti na specializovaném pracovišti a to na náklady uchazeče (1400,- Kč) - podmínka - úspěšné absolvování bodů 1-3 výběrového řízení

Přihlášky do výběrového řízení:
Písemné přihlášky s uvedenými doklady v zalepené obálce lze podávat v termínu do 24.3.2017 do 11:00 hod na adresu: Městský úřad Horažďovice, Mírové náměstí 1, 341 01 Horažďovice, nebo osobně v téže lhůtě do podatelny MěÚ Horažďovice. Uzavřenou obálku označte nápisem: "Výběrové řízení - MP"

Bližší informace poskytne:
Pavel Bláha, vedoucí strážník městské policie, tel. 371 430 539, [email protected]
František Kříž, Odbor kanceláře starosty, pracoviště bezpečnosti a krizového řízení, tel. 371 430 524, [email protected]

Poslední změna:2017-03-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Klatovy

číslo volného místa: 12273040722

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou