Úředník/ce oddělení územního plánování a stavebního řádu

MĚSTO HULÍN (MPSV)

Místo práce
nám. Míru 162, 768 24 Hulín, Okres Kroměříž
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-02
Mzdové podmínky (brutto)
15780 - 25740 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní úředníci jinde neuvedení (44199)

Pracoviště a kontakty

Firma:Město Hulín, IČ 00287229, http://www.hulin.cz
Pracoviště:nám. Míru 162, 768 24 Hulín

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-02
Mzdové rozpětí:od 15780 do 25740 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce - pracoviště Městského úřadu Hulín, město Hulín a obce Břest a Pravčice
- Vykonávaná agenda: výkon stavebního úřadu
- Platová zařazení 9 nebo 10 dle nař. vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů
- Pracovní poměr na dobu neurčitou, Předpokládaný nástup dle dohody
- Předpoklady pro vznik pracovního poměru dle § 4 zákona
fyzická osoba, která dosáhla věku 18 let, je svéprávná, bezúhonná, ovládá jednací jazyk (český), občan ČR nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR, splnění dalších předpokladů podle § 2 a § 4 zákona č. 451/1991 Sb., kterým se stanoví některé další předpoklady pro výkon některých funkcí ve státních orgánech a organizací České a Slovenské federativní Republiky, České a Slovenské republiky, ve znění pozdějších předpisů
- Kvalifikační požadavky dle § 13a z.č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů:
vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru, vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví, střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru stavebnictví
- Jiné požadavky:
znalost právních předpisů, týkajících se státní správy a samosprávy a vykonávané činnosti (zejména stavebního zákona a prováděcích předpisů, správního řádu, zákona o obcích), technické myšlení, prostorová představivost, schopnost čtení výkresů, orientace v projektové dokumentaci, schopnost práce s mapovými podklady a územním plánem, čtení v katastrálních mapách, ochota k práci v terénu, pečlivost, systematičnost, kladný vztah k administrativě, samostatnost, flexibilita, vysoké pracovní nasazení, odpovědný přístup k plnění úkolů, znalost práce na PC (Microsoft Office - Word, Excel, internet, e-mail), řidičský průkaz skupiny "B" - aktivní řidič
- Výhodou:
zkouška zvláštní odborné způsobilosti (při územním rozhodování a při rozhodování na úseku stavebního řádu a vyvlastnění), praxe ve veřejné správě

- Uchazeči předloží písemnou přihlášku, která musí obsahovat tyto náležitosti (§ 7 odst. 4 zákona o úřednících): jméno, příjmení a titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení pobytu, jde-li o cizího státního občana, telefon nebo e-mail, datum a podpis

- Doklady, které je nutné doložit k přihlášce (§ 6 odst. 4 zákona o úřednících): strukturovaný životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností, výpis z evidence Rejstříků trestů ne starší než 3 měsíce, u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem, pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením, ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, osvědčení podle § 4 odst. 1 (nebo čestné prohlášení o jeho vyžádání) zákona č. 451/1991 Sb., kterým se stanoví některé další předpoklady pro výkon některých funkcí, ve znění pozdějších předpisů (nevztahuje se na osoby narozené po 1. prosinci 1971), čestné prohlášení podle § 4 odst. 3 zákona č. 451/1991 Sb., kterým se stanoví některé další předpoklady pro výkon některých funkcí, ve znění pozdějších předpisů (nevztahuje se na osoby narozené po 1. prosinci 1971), souhlas se zpracováním

Poslední změna:2017-03-31, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž

číslo volného místa: 12432910787

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B