Referent státní správy a samosprávy (agenda evidence a správa pohledávek)

Město Hustopeče (MPSV)

Místo práce
Dukelské nám. 2, 693 01 Hustopeče, Okres Břeclav
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
16500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (33439)

Pracoviště a kontakty

Firma:MĚSTO HUSTOPEČE, IČ 00283193
Pracoviště:Město Hustopeče, Dukelské nám. 2/2, 693 01 Hustopeče u Brna

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 16500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:14.10.2016/ VOŠ - pozice na agendě evidence a správa pohledávek pro uchazeče s min, VOŠ ekonomického směru, popř. veřejná správa, právo. Požadujeme znalost platných zákonů č.280/2009 Sb., 89/2012 Sb., 99/1963 Sb., dále výborné znalosti obsluhy PC, bezúhonnost, ŘP B. Výhodou praxe ve veřejné správě. Podrobné informace na www.hustopece-city.cz/výběrová řízení. Uzávěrka přihlášek do VŘ je 27.10.2016

Poslední změna:2016-10-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hustopeče

číslo volného místa: 11599870713

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované vzdelání:Administrativa