Vedoucí odboru sociálních věcí a zdravotnictví

Město Jeseník (MPSV)

Místo práce
Masarykovo nám. 167, 790 01 Jeseník, Okres Jeseník
plný úvazek
Termín nástupu
2014-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
16750 - 25190 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti správy školství, kultury a zdravotnictví (24227)

Pracoviště a kontakty

Firma:Město Jeseník, IČ 00302724
Pracoviště:Masarykovo nám. 167/1, 790 01 Jeseník 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2014-11-01
Mzdové rozpětí:od 16750 do 25190 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Popis pracovního místa: řídí, organizuje a kontroluje práci odboru sociálních věcí a zdravotnictví a odpovídá za řádné plnění všech úkolů, svěřených obecnímu úřadu, pověřenému obecnímu úřadu a obecnímu úřadu obce s rozšířenou působností.

Požadavky: splnění odborné způsobilosti k výkonu sociálního pracovníka podle § 110 odst. 4 písm. a) až c) zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, v platném znění, výborná znalost zákona o sociálních službách (108/2006 Sb.), o sociálně-právní ochraně dětí (359/1999 Sb.), o pomoci v hmotné nouzi (111/2006 Sb.), občanského zákoníku (89/2012 Sb.) a správního řádu (500/2004 Sb.), výborná orientace v sociální oblasti (sociální prevence, sociálně-právní ochrana dětí, sociální práce, sociální služby, apod.), splnění předpokladů stanovených zvláštním zákonem (zákon č. 451/1991 Sb., v platném znění), výborná znalost práce na PC (MS Office, internet, apod.), komunikační schopnosti, samostatnost a spolehlivost, zdravotní způsobilost, řidičský průkaz skupiny B.

Výhoda: praxe ve veřejné správě nebo v oboru, zkušenosti s vedením pracovního kolektivu, zvláštní odborná způsobilost v sociálních službách nebo při sociálně-právní ochraně dětí.

Předpoklady pro podání přihlášky: státní občanství České republiky, u cizích státních příslušníků trvalý pobyt v ČR, věk min. 18 let, způsobilost k právním úkonům (svéprávnost), občanská a morální bezúhonnost, ovládání jednacího jazyka (vynikající ovládání českého jazyka - slovem a písmem).

Požadované doklady: přihláška do výběrového řízení přihláška do výběrového řízení (vzor na www.jesenik.org), strukturovaný profesní životopis, originál výpisu z evidence Rejstříků trestů ne starší než 3 měsíce, originál doklad, či úředně ověřená kopie dokladu a čestné prohlášení o splnění podmínky zákona č. 451/1991 Sb., úředně ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Doplňující informace: vybráni uchazeči budou k výběrovému řízení pozváni buďto telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.

Doručení přihlášky:
Písemné přihlášky zasílejte na adresu: Město Jeseník, Městský úřad Jeseník, Masarykovo nám. 1/167, 790 01 Jeseník nebo osobně doručte na podatelnu Městského úřadu Jeseník, Masarykovo nám. 1/167, nejpozději do termínu uzávěrky přihlášek dne 1.9.2014 do 10:00 hodin. Zalepenou obálku výrazně označte heslem: "NEOTVÍRAT - výběrové řízení na vedoucí/ho OSVZ"

Město Jeseník si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit nebo místo neobsadit. Doklady poskytnuté k výběrovému řízení u nevybraných uchazečů budou po jeho ukončení neprodleně skartovány v souladu s právními předpisy.

Poslední změna:2014-08-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jeseník

číslo volného místa: 7772160794

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně