Interní auditor města jeseník

Město Jeseník (MPSV)

Místo práce
Masarykovo nám. 167, 790 01 Jeseník, Okres Jeseník
plný úvazek
Termín nástupu
2015-02-16
Mzdové podmínky (brutto)
14720 - 22140 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Účetní auditoři (24112)

Pracoviště a kontakty

Firma:Město Jeseník, IČ 00302724
Pracoviště:Masarykovo nám. 167/1, 790 01 Jeseník 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-02-16
Mzdové rozpětí:od 14720 do 22140 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky:
" ukončené středoškolské vzdělání s maturitou v oboru zaměřeném na ekonomiku (včetně specializací)
" znalost zákona č. 255/2012 Sb., kontrolní řád; zákona č. 320/2001 Sb., o finanční kontrole ve veřejné správě, včetně prováděcí vyhlášky; zákona č. 128/2000 Sb., o obcích;
" základní přehled právních předpisů zaměřených na účetnictví a finanční hospodaření obcí, příspěvkových a neziskových organizací
" velmi dobré komunikační schopnosti
" samostatnost a spolehlivost
" zdravotní způsobilost
" znalost práce na PC

Výhoda:
" ukončené vysokoškolské vzdělání bakalářského nebo magisterského stupně v oboru zaměřeném na ekonomiku nebo právo (včetně specializací)
" praxe ve veřejné správě v požadovaném oboru
" řidičský průkaz skupiny B

Požadované doklady:
" přihláška do výběrového řízení dle zákona č. 312/2002 Sb. (vzor na www.jesenik.org)
" strukturovaný profesní životopis
" výpis z evidence Rejstříků trestů ne starší než 3 měsíce
" ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Doplňující informace:
Předpokládaný termín konání výběrového řízení: 5.2.2015
Vybraní uchazeči budou k výběrovému řízení pozváni telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.

Informace o pracovním místě:
" 9. platová třída
" místo výkonu práce: město Jeseník, Městský úřad Jeseník
" plný pracovní úvazek
" pracovní poměr na dobu neurčitou
" předpokládaný termín nástupu: od 16. 2. 2015 (dohoda možná)

Doručení přihlášky:
Písemné přihlášky zasílejte doporučeně na adresu: Město Jeseník, Městský úřad Jeseník, Masarykovo nám. 1/167, 790 01 Jeseník nebo osobně doručte na podatelnu Městského úřadu Jeseník, Masarykovo nám. 1/167 nebo K. Čapka 10/1147, nejpozději do termínu uzávěrky přihlášek 29. 1. 2015 do 10:00 hodin.
Zalepenou obálku výrazně označte heslem: "NEOTVÍRAT - výběrové řízení na interního auditora města Jeseník"
Město Jeseník si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit nebo místo neobsadit. Doklady poskytnuté k výběrovému řízení u nevybraných uchazečů budou po jeho ukončení neprodleně skartovány v souladu s právními předpisy.

Poslední změna:2015-01-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jeseník

číslo volného místa: 8298790769

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou