Sociální pracovník/-ce - za rodičovskou dovolenou

Město Jičín (MPSV)

Místo práce
17. listopadu 16, 506 01 Jičín, Okres Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
15700 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci v oblasti veřejné správy (34121)

Pracoviště a kontakty

Firma:Město Jičín, IČ 00271632
Pracoviště:Město Jičín - Aris, 17. listopadu 16, Pražské Předměstí, 506 01 Jičín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 15700 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-CE - za rodičovskou dovolenou - pracoviště Jičín.

Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou po dobu pracovní neschopnosti, mateřské a rodičovské dovolené, výkon sociálně-právní ochrany dětí,
- platové zařazení dle nař. vlády č. 564/2006 Sb., v platném znění (9.-10. plat. třída),
- místo výkonu práce: správní obvod města Jičína, města s rozšířenou působností,
- dobré pracovní podmínky.

Předpoklady pro výkon funkce:
1) uchazeč je státním občanem ČR nebo je cizím státním občanem a má v ČR trvalý pobyt, dosáhl věku 18 let, je způsobilý k právním úkonům, je bezúhonný, ovládá jednací jazyk, je zdravotně i odborně způsobilý ve smyslu zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách,
2) odborná způsobilost dle § 110 odst. 4 zák. 108/2006 Sb., o sociálních službách je:
a) vyšší odborné vzdělání získané absolvováním vzdělávacího programu akreditovaného podle zvláštního právního předpisu (zák. 561/2004 Sb., školský zákon, ve znění zák. č. 383/2005 Sb.) v oborech vzdělání zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociální práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost,
b) vysokoškolské vzdělání získané studiem v bakalářském, magisterském nebo doktorském studijním programu zaměřeném na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku, akreditovaném podle zvláštního právního předpisu (zák.č.111/1998 Sb., o vysokých školách, ve znění pozdějších předpisů).
3) dobré komunikační schopnosti, znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič,
4) zvláštní odborná způsobilost pro správní činnosti v oblasti soc. zabezpečení a znalost cizího jazyka vítána.

Přihlášky musí obsahovat náležitosti uvedené v ust. § 6 odst. 3 zákona č. 312/2002 Sb.
K přihlášce se připojí strukturovaný životopis uchazeče, výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší tří měsíců, ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, popř. další doklady prokazující odbornost uchazeče. Uvítáme telefonický a elektronický kontakt na uchazeče.

Přihlášky v písemné podobě se všemi požadovanými doklady musí být doručeny na adresu Městský úřad Jičín, Žižkovo nám. 18, 50601 Jičín, k rukám vedoucího Městského úřadu Jičín, Ing. Petera Bareše, nebo odevzdány na podatelně MěÚ NEJPOZDĚJI do 10. února 2017.

Případné bližší informace Vám budou podány na výše uvedené adrese nebo u vedoucího odboru sociálních věcí a zdravotnictví MěÚ, Ing. Rostislava Vodáka, na adrese Jičín, ul. 17.listopadu č. 16, tel. č. 493545230, e-mail [email protected].

Poslední změna:2017-01-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jičín

číslo volného místa: 12042020769

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání