Ředitel/ka mateřské školy - koryčany

Město Koryčany (MPSV)

Místo práce
Náměstí 401, 768 05 Koryčany, Okres Kroměříž
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
22140 - 26740 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci v oblasti předškolní výchovy (13411)

Pracoviště a kontakty

Firma:Město Koryčany, IČ 00287334
Pracoviště:Náměstí 401, 768 05 Koryčany

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 22140 do 26740 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:pracoviště Koryčany
- Požadavky: předpoklady a odborná kvalifikace pro výkon činnosti ředitele školy podle zákona č.563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, v platném znění, znalost školské problematiky a předpisů, organizační a řídící schopnosti

- K písemné přihlášce přiložte originály nebo úředně ověřené kopie následujících dokumentů: doklady o odpovídající odborné kvalifikaci (vysvědčení o maturitní zkoušce nebo diplom včetně vysvědčení o státní závěrečné zkoušce nebo diplom a dodatek k diplomu), doklad o průběhu zaměstnání, z kterého vyplývá délka pedagogické praxe včetně pracovního zařazení (např. pracovní smlouvy, potvrzení zaměstnavatelů atd.), strukturovaný profesní životopis, písemnou koncepci rozvoje příspěvkové organizace (v rozsahu max. 3 strany formátu A4), originál, popřípadě úředně ověřenou kopii výpisu z evidence Rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců), originál, popřípadě úředně ověřenou kopii lékařského potvrzení o způsobilosti k výkonu pracovního místa ředitele (ne starší 2 měsíců)

- Předpokládaný nástup na pracovní místo ředitele/ředitelky: 1. 3. 2017, 11. platová třída, rozpětí 22 140,-Kč - 26 740,-Kč, dle započitatelné praxe
- Písemnou přihlášku s výše uvedenými dokumenty doručte do 6. 1. 2017 na podatelnu MěÚ Koryčany, Náměstí 401, 768 05 Koryčany.
Obálku označte slovy: KONKURZ ŠKOLSTVÍ - NEOTVÍRAT!

předpoklady a odborná kvalifikace pro výkon činností ředitele školy podle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, v platném znění, znalost školské problematiky a předpisů, organizační a řídící schopnosti
- K přihlášce přiložte: úředně ověřené kopie dokladů o dosaženém vzdělání (diplom včetně vysvědčení o státní závěrečné zkoušce, případně doklady o dalším vzdělání (maturitní vysvědčení), doklad o průběhu zaměstnání a délce pedagogické praxe včetně pracovního zařazení (např. pracovní smlouvy, potvrzení zaměstnavatelů atd.), strukturovaný profesní životopis, písemnou koncepci rozvoje školy v rozsahu max. 5 normostran, originál, popřípadě úředně ověřenou kopii výpisu z evidence Rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců), originál, popřípadě úředně ověřenou kopii lékařského potvrzení o způsobilosti k výkonu pracovního místa ředitele (ne starší 3 měsíců).
- Předpokládaný nástup do funkce: 1. 9. 2016
- Přihlášky s uvedenými doklady doručte do 8. 7. 2016 na podatelnu MěÚ Koryčany, Náměstí 401, 768 05 Koryčany.

Poslední změna:2016-11-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž

číslo volného místa: 11786900778

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou