Referent/ka stavebního úřadu - životního prostředí

Město Kostelec nad Orlicí (MPSV)

Palackého náměstí 38, 517 41 Kostelec nad Orlicí, Okres Rychnov nad Kněžnou
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (3343)

Pracoviště a kontakty

Firma:Město Kostelec nad Orlicí, IČ 00274968, http://www.kostelecno.cz
Pracoviště:Palackého náměstí 38, 517 41 Kostelec nad Orlicí

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 16000 do 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ VYVĚŠENO na úřední desce www.kostelecno.cz.
Uzávěrka přihlášek 28.2.2017 ve 12:00 hod; přihlášky předat na sekretariát, podatelnu MÚ nebo posílat poštou na adresu MÚ v Kostelci n.Orl.
Splnění kvalifikačních předpokladů dle §13a stavebního zákona:
- VŠ vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru,
- vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe ve stavebnictví nebo SŠ vzdělání s maturitou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru stavebnictví
- min. SŠ vzdělání (studijní obor stavebního, architektonického nebo právnického směru; obor pozemní stavby výhodou)
- výhodou vlastnictví osvědčení zvláštní odborné způsobilosti při územním rozhodování a při rozhodování na úseku stavebního řádu a vyvlastnění
- praxe v oboru výhodou
- znalost zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu "stavební zákon" (v platném znění) včetně jeho prováděcích vyhlášek a to především:
- vyhlášky č. 499/2006 Sb., o dokumentaci staveb (v platném znění),
- vyhlášky č. 503/2006 Sb., o podrobnější úpravě územního rozhodování, územního opatření a stavebního řádu (v platném znění),
- vyhlášky č. 501/2006 Sb., o obecných požadavcích na využívání území (v platném znění),
- vyhlášky č. 268/2009 Sb., o obecně technických požadavcích na stavby (v platném znění)
- vyhlášky č. 500/2004 Sb., správní řád (v platném znění)
- znalost zákona č. 200/1990 Sb., o přestupcích (v platném znění)
- samostatnost, důslednost, flexibilita, komunikativnost, asertivní jednání
- znalost práce na PC
- řidičský průkaz sk. B
- splnění podmínek § 4 zákona č. 312/2002 Sb., úřednících územních samosprávních celků a o změně některých zákonů (v platném znění).
- nástup dle dohody.

Poslední změna:2017-01-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rychnov nad Kněžnou

číslo volného místa: 12063950723

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B