Vedoucí odboru výstavby a technické správy majetku

Město Králíky (MPSV)

Místo práce
Velké náměstí 5, 561 69 Králíky, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
2016-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
17870 - 26870 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (33439)

Pracoviště a kontakty

Firma:Město Králíky, IČ 00279072
Pracoviště:Velké náměstí 5, 561 69 Králíky

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-04-01
Mzdové rozpětí:od 17870 do 26870 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Tajemník MÚ Králíky vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa vedoucí odboru výstavby a technické správy majetku Městského úřadu Králíky.
Předpoklady: občan ČR nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR, dosažení věku 18 let, způsobilost k právním úkonům a bezúhonnost, ovládání jednacího jazyka, splnění dalších předpokladů pro výkon správních činností stanovených zvláštním právním předpisem
Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu se stavebním zaměřením a nejméně 3 roky praxe, nebo vyšší odborné vzdělání, popř. střední vzdělání s maturitou se stavebním zaměřením a nejméně 5 let praxe
- základní orientaci v následujících právních předpisech - zákon č. 183/2006 Sb., Stavební řád a prováděcí vyhlášky; zákon č. 137/2006 Sb., O veřejných zakázkách, zákon č. 128/2000 Sb., O obcích; zákon č. 500/2004 Sb., Správní řád; zákon č. 89/2012 Sb., Občanský zákoník
- aktivní znalost práce na PC a počítačové síti (Microsoft Word, Outlook, Excel, Internet Explorer)
- znalost softwaru Callida, Kros nebo podobných rozpočtových programů výhodou
- zkušenosti s administrativou národních a evropských dotačních programů
- praxe ve veřejné správě výhodou
- řidičský průkaz skupiny B a praxi v řízení osobního vozidla
- samostatnost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu
Nabízíme:
- možnost dalšího vzdělávání a osobního růstu,
- platové zařazení dle nařízení vlády ČR č. 564/2006 Sb., v platném znění - 11. platová třída
Uchazeč předloží písemnou přihlášku dle přílohy tohoto oznámení, která musí obsahovat tyto náležitosti: jméno, příjmení a titul; datum a místo narození; státní příslušnost; místo trvalého pobytu; číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana; datum a podpis uchazeče; kontaktní spojení; prohlášení na ochranu osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění.
K přihlášce uchazeč připojí tyto doklady:
- strukturovaný životopis, ve kterém uvede údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností,
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce; u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem; pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením,
- ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,
- ověřenou kopii osvědčení, popř. čestné prohlášení dle § 4 zákona č. 451/1991 Sb., tzv. Lustrační zákon.
Předpokládaný termín nástupu: 1. dubna 2016
Pracovní poměr: na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce
Písemné přihlášky doručte do 30. prosince 2015 do 10:00 hodin na adresu:
Městský úřad Králíky, Velké náměstí 5, 561 69 Králíky
Obálku označte: "Neotvírat - výběrové řízení - vedoucí odboru VTS"
Výběrová komise posoudí, zda uchazeč předložil úplnou přihlášku a doklady splňují podmínky uvedené v zákoně 312/2002 Sb. o úřednících ÚSC a v požadavcích této veřejné výzvy a dále postupuje ve smyslu citovaného zákona.
Přihlášku k výběrovému řízení naleznete na: http://www.kraliky.eu

Poslední změna:2015-11-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 9852700796

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou