Sekretář

Město Krásná Lípa (MPSV)

Místo práce
Masarykova 246, 407 46 Krásná Lípa, Okres Děčín
plný úvazek
Termín nástupu
2014-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
9060 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sekretáři (41200)

Pracoviště a kontakty

Firma:Město Krásná Lípa, IČ 00261459, http://www.krasnalipa.cz
Pracoviště:Masarykova 246/6, 407 46 Krásná Lípa u Rumburka

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-06-01
Mzdové rozpětí:od 9060 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky:
-ukončené, minimálně středoškolské vzdělání - nejlépe všeobecného či ekonomického zaměření,
-velmi dobrá znalost administrativních činností,
-velmi dobrá znalost práce na PC (uživatelské programy Word, Excel),
-dobré komunikativní schopnosti, příjemné vystupování,
-schopnost samostatného rozhodování,
-časová flexibilita,
-minimální praxe v oblasti administrativních činností 3 roky,
-praxe v oblasti veřejné správy výhodou.
Uchazeč podá písemnou přihlášku, která bude obsahovat:
-jméno a příjmení uchazeče,
-datum a místo narození,
-státní příslušnost,
-místo trvalého pobytu,
-číslo občanského průkazu (číslo dokladu o povolení pobytu, jde-li o cizího státního příslušníka),
-kontakt e-mail, telefon,
-datum a podpis uchazeče.
K přihlášce uchazeč přiloží:
-strukturovaný životopis,
-úředně ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,
-výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost, vydaný domovským státem (pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením).
Nabízíme:
-předpokládaný nástup od 6/2014,
-5. platová třída podle platných znění zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, nařízení vlády č. 137/2009 Sb., kterým se stanoví katalog prací ve veřejných službách a správě a nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě ve znění pozdějších předpisů,
-zařazení do platového stupně dle započitatelné praxe.
Informace k obsahové náplni funkce:
-vyřizování administrativní agendy starosty a místostarosty,
-sekretářské a běžné korespondenční činnosti,
-administrace agend rady města a zastupitelstva města.
Uchazeč podá písemnou přihlášku v uzavřené obálce s označením:
"Veřejná výzva - sekretář - neotvírat" do 22. 4. 2014
osobně do podatelny MěÚ Krásná Lípa nebo doporučeně poštou na adresu:
Město Krásná Lípa, k rukám tajemnice MěÚ, Masarykova 6, 407 46 KRÁSNÁ LÍPA.

Poslední změna:2014-03-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rumburk

číslo volného místa: 7263940740

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou