Referent dopravy na úseku registru motorových vozidel - zařazen v odboru dopravy a silničního hospodářství měú kutná hora

Město Kutná Hora (MPSV)

Místo práce
Havlíčkovo náměstí 552, 284 01 Kutná Hora, Okres Kutná Hora
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
14540 - 21920 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úředníci v oblasti správy průmyslu a dopravy (44194)

Pracoviště a kontakty

Firma:Město Kutná Hora, IČ 00236195, http://www.mu.kutnahora.cz
Pracoviště:Havlíčkovo náměstí 552/1, Kutná Hora-Vnitřní Město, 284 01 Kutná Hora 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 14540 do 21920 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Všechny bližší informace (předpoklady, požadavky) k obsazení tohoto pracovního místa jsou zveřejněny ve vyhlášeném výběrovém řízení. Přihlášku spolu s dalšími požadovanými dokumenty uchazeči doručí na adresu: Městský úřad Kutná Hora, oddělení personální a krizového řízení, Havlíčkovo náměstí 552/1, 284 01 Kutná Hora do 31.1.2017 včetně poštou nebo osobně v obálce na podatelnu Městského úřadu. Obálku označí: "Neotvírat Výběrové řízení na pracovní pozici referent dopravy MěÚ Kutná Hora".
Další požadavky: schopnost komunikace s klientem, dokonalá znalost práce na PC, ŘP sk. B, vítána odborná znalost v oblasti výroby, oprav, údržby, prodeje automobilů, přesnost a pečlivost při nakládání se zpracovanými údaji.
Stručný popis pracovní činnosti:
Referent dopravy na úseku registru motorových vozidel vykonává státní správu na úseku evidence vozidel podle zákona č. 56/2001 Sb., - aktualizuje evidenci vozidel v centrálním registru vozidel, provádí změnu vlastníka nebo provozovatele vozidla, vydává doklady a registrační značky k vozidlu, ukládá doklady od vozidla do depozitu, trvale vyřazuje vozidlo z provozu, provádí výpis z registru vozidel pro státní správu, soudy, zapisuje montáž tažného zařízení na vozidlo, výměnu karosérie apod.,
Nabízíme: stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
Kontaktní osoby: 327 710 310 - vedoucí Odboru dopravy a silničního hospodářství MěÚ Kutná Hora, 327 710 306 - vedoucí oodělení správy dopravněsprávních agend MěÚ Kutná Hora
[email protected], [email protected]

Poslední změna:2017-01-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kutná Hora

číslo volného místa: 11969410740

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou