Asistent/-ka starosty - organizační pracovník/-ice kanceláře starosty

Město Lomnice nad Lužnicí (MPSV)

nám. 5. května 130, 378 16 Lomnice nad Lužnicí, Okres Jindřichův Hradec
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
15870 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (33439)

Pracoviště a kontakty

Firma:Město Lomnice nad Lužnicí, IČ 00247022
Pracoviště:nám. 5. května 130, 378 16 Lomnice nad Lužnicí

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 15870 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme:
- vzdělání min. SŠ s maturitou;
- orientace v zákonech a předpisech (Občanský zákoník, zákona č. 128/2000 Sb. O obcích, apod.);
- aktivní znalost práce na PC;
- řidičské oprávnění sk. B;
- komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost a vysoké pracovní nasazení
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou (zástup za MD), plný úvazek;
- odměňování dle vzdělání a praxe od 15.870,- Kč (dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb.);
- nástup březen, duben 2017;
Žádost s přílohami: motivační dopis, strukturovaný životopis (s uvedením praxe uchazeče), výpis z rejstříku trestů; ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém zvdělání; podepsané prohlášení uchazeče ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů - souhlas se zpracováním osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku;
PŘEDEJTE OSOBNĚ NA ADRESU:
Městský úřad Lomnice nad Lužnicí
Nám. 5. května 130
378 16 Lomnice nad Lužnicí
Následně budeme pozváni na výběrové řízení.

Poslední změna:2017-01-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jindřichův Hradec

číslo volného místa: 12060400717

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B