Referent/-ka oddělení sociálních věcí

Město Nový Bydžov (MPSV)

Masarykovo náměstí 1, 504 01 Nový Bydžov, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
15400 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti sociální práce (2635)

Pracoviště a kontakty

Firma:Město Nový Bydžov, IČ 00269247
Pracoviště:Město Nový Bydžov,, Masarykovo náměstí 1, 504 01 Nový Bydžov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 15400 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:REFERENT/-KA Oddělení sociálních věcí
- PP na dobu určitou, termín nástupu dle dohody
- Platová třída: 10 tř. dle nař. vlády č. 564/2006 Sb., od 15.400,- Kč
- požadujeme: vysokoškolské, příp. vyšší odborné vzdělání splňující požadavky z. č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, další předpoklady pro výkon sociálního pracovníka ve smyslu z. č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny "B
- obsah žádosti: písemné, podepsané přihlášky s datem odeslání, stručný životopis, včetně - jméno, příjmení a titul, datum a místo narození, státní přísl., místo trvalého pobytu, telefon číslo občanského průkazu, přehled vzdělání, ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, odborné znalosti týkající se správních činností, přehled dosavadní praxe, výpis z evidence Rejstříku trestů (ne starší 3 měsíce) - stačí čestné prohlášení, souhlas se zpracováním osobních dat pro potřeby výběrového řízení.
- místo je vhodné i pro absolventy/-tky
- žádosti zasílejte do 27.3.2017 na adresu: Městský úřad Nový Bydžov, Masarykovo nám. 1, 504 01 Nový Bydžov. Žádosti lze doručit i osobně na podatelnu městského úřadu Nový Bydžov či zaslat e-mailem se zaručeným elektronickým podpisem.
- Termín výběrového řízení: 30.3.2017 od 8:00 hodin (pro pozvané)

Poslední změna:2017-03-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 12281910790

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání