Referent - silničního hospodářství na odboru dopravy

Město Rakovník (MPSV)

Místo práce
Husovo náměstí 27, 269 01 Rakovník, Okres Rakovník
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
15780 - 23730 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (33439)

Pracoviště a kontakty

Firma:Město Rakovník, IČ 00244309, http://www.mesto-rakovnik.cz
Pracoviště:Husovo náměstí 27, Rakovník I, 269 01 Rakovník 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 15780 do 23730 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Rakovník
Pracovní náplň: výkon státní správy na úseku speciálního stavebního řádu a silničního správního úřadu
Předpoklady: státní občanství ČR, popř. cizí státní občan s trvalým pobytem, minimální věk 18 let, plná způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, ovládání českého jazyka
Platové podmínky: dle vládního nařízení č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (Tř. 9)
Požadavky: minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou, výhodou - prokázání zvláštní odborné způsobilosti (obecná a zvláštní část - správní rozhodování a dozorová činnost v silničním hospodářství), znalost systému "VITA" (stavební úřad), znalost programu "GINIS SSL" (elektr. podatelna), znalost programu "GRAMIS" (katastrální mapy), znalost psaní a práce s PC, ochota řídit služební vozidlo a ŘP sk. "B", znalost obecně závazných právních předpisů (zákon o silničním provozu – č. 361/2000 Sb., zákon o
pozemních komunikacích – č. 13/1997 Sb., správní řád – č. 500/2004 Sb., zákon o územním plánování a stavebním řádu č. 183/2006 Sb. a zákon o obcích č. 128/2000 Sb. – všechny uvedené v platném znění).
Náležitosti přihlášky: jméno, příjmení, titul; datum a místo narození; státní příslušnost; místo trvalého pobytu; číslo OP; datum a podpis + životopis, výpis z RT, úředně ověřenou kopii dokladu o dosaženém vzdělání.
Písemné přihlášky zasílejte v termínu do 20.1.2017 12:00 hodin na adresu: Město Rakovník, Husovo nám. 27, 269 18 Rakovník nebo osobně na podatenu MěÚ, obálku s přihláškou označit heslem "VŘ - referent - silničního hospodářství"
Kontakt: Ing. Renáta Kameníková 313259121 nebo e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-01-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rakovník

číslo volného místa: 11940830757

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou