Referent/ka - stavebního řádu na odboru výstavby a investic

Město Rakovník (MPSV)

Místo práce
Husovo náměstí 27, 269 01 Rakovník, Okres Rakovník
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
15780 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (33439)

Pracoviště a kontakty

Firma:Město Rakovník, IČ 00244309, http://www.mesto-rakovnik.cz
Pracoviště:Husovo náměstí 27, Rakovník I, 269 01 Rakovník 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 15780 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: správní obvod obce s pověřeným obecním úřadem Rakovník
Pracovní poměr je na dobu určitou (zástup za mateřskou, popř. rodičovskou dovolenou)
Platové podmínky: dle vládního nařízení č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě v platném znění (Tř. 9, příp. 10).
Pracovní náplň: vedení správního řízení dle stavebního řádu a vyhotovování příslušných rozhodnutí, vedení
správního řízení k odstranění nepovolených staveb, zpracovávání podkladů pro vypracování statistických
výkazů, projednávání přestupků fyzických osob a správních deliktů právnických osob na úseku stavební řádu a ukládání pokut, prověřování oprávnění k projektové a inženýrské činnosti, provádění staveb a odborného vedení staveb, provádění státního stavebního dohledu v souladu se stavebním zákonem.
Předpoklady:
státní občanství ČR, popř. cizí státní občan s trvalým pobytem; minimální věk 18 let; plná způsobilost k právním úkonům; bezúhonnost; ovládání českého jazyka.
Požadavky:
Kvalifikační požadavky vzdělání a praxe v souladu se zákonem č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon)
a) vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru
stavebního, architektonického nebo právnického směru,
b) vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví, nebo
c) střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru stavebnictví.
Při nesplnění výše uvedeného požadavku není možno s uchazečem sjednat pracovní poměr.
Výhodou: zkouška zvláštní odborné způsobilosti na úseku stavebního řádu, znalost obecně závazných právních předpisů (zejména zák. č. 183/2006 Sb., stavební zákon a zákona č. 500/2004 Sb., správní řád), zkušenosti s procesem povolování staveb, znalost práce v programu VITA, ochota řídit služební vozidlo a řidičský průkaz skupiny B, znalost práce s PC (WORD, EXCEL, programy CAD, GIS).
Uchazeč bude podroben zkoušce osvědčující uvedené znalosti.
Náležitosti přihlášky:
1. Jméno, příjmení a titul zájemce
2. Datum a místo narození
3. Státní příslušnost
4. Místo trvalého pobytu
5. Číslo OP nebo číslo dokladu o povolení pobytu (v případě cizího státního příslušníka)
6. Datum a podpis
K písemné přihlášce přiložte životopis s uvedením údajů o dosavadních zaměstnáních a o odborných
znalostech a dovednostech, výpis z evidence rejstříku trestů (ne starší než 3 měsíce – originál nebo úředně
ověřená kopie), úředně ověřenou kopii dokladu o dosaženém vzdělání, čestné prohlášení o oprávnění k řízení motorového vozidla, popř. další doklady prokazující splnění výše uvedených požadavků.
Písemné přihlášky zasílejte v termínu do 31. 03. 2017 12,00 hod. na adresu: Město Rakovník, Husovo nám. 27, 269 18 Rakovník popř. je možno přihlášku podat osobně do podatelny MěÚ na výše uvedené adrese, obálku s přihláškou označte heslem “VŘ – REFERENT – STAVEBNÍHO ŘÁDU”.
Kontakt: Ing. Renáta Kameníková 313259121, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-03-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rakovník

číslo volného místa: 12353240710

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou