Referent/ka-účetní odboru správy majetku, investic a služeb

Město Rotava (MPSV)

Místo práce
Sídliště 721, 357 01 Rotava, Okres Sokolov
plný úvazek
Termín nástupu
2014-09-17
Mzdové podmínky (brutto)
10600 - 12500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úředníci v oblasti účetnictví (4311)

Pracoviště a kontakty

Firma:Město Rotava, IČ 00259551
Pracoviště:Město Rotava - 001 "Pečovatelská služba města Rotavy", Sídliště 721, 357 01 Rotava 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-09-17
Mzdové rozpětí:od 10600 do 12500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Městský úřad Rotava, Sídliště 721, 357 01 Rotava
Druh práce: dle nařízení vlády č. 222/2010 Sb., o katalogu prací ve veřejných službách a správě, v platném znění - referent společné státní správy a samosprávy
Platové zařazení: dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejné správě a službách, v platném znění (7.-9. platová třída)
Termín nástupu: dohodou - pracovní poměr na dobu neurčitou

Požadavky na uchazeče/ku:
Výběrové řízení se mohou zúčastnit uchazeči/ky, kteří:

1. splňují předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka ve smyslu ust. § 4 odst. 1 zákona o úřednících, v platném znění, tj. úředníkem se může stát fyzická osoba, která:
- je státním občanem ČR, popřípadě fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v ČR trvalý pobyt
- dosáhla věku 18 let
- je způsobilá k právním úkonům
- je bezúhonná ve smyslu ust. § 4 odst. 2 zákona o úřednících
- ovládá jednací jazyk
- splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním právním předpisem

2. splňují další podmínky stanovené pro tuto veřejnou výzvu:
- teoretická a praktická znalost účetních postupů územního samosprávného celku
-teoretické a praktické znalosti v oblasti účetních postupů, fakturace, atd.-vodovody a kanalizace-výhodou
­odborné teoretické a praktické znalosti v oblasti technické a ekonomické správy majeteku města a bytového hospodářství včetně správy společenství vlastníků bytových jednotek
- obecná orientace v položkových rozpočtech
- znalost evidence skladového hospodářství, evidence majetku
-obecná znalost pokladní agendy
- znalost legislativy, zejm. daňových předpisů-daň z příjmu, daň z přidané hodnoty, daň silniční
- praxe na obdobné pracovní pozici - výhodou
- minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou
- velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC
- pečlivost, svědomitost, flexibilita, loajalita, odpovědnost, samostatnost
- organizační a komunikační schopnosti
- řidičský průkaz sk. B
- velmi dobrá znalost českého jazyka a vyjadřovací schopnosti, bezchybný písemný projev

Uchazeč/ka podá písemnou přihlášku, která musí obsahovat tyto náležitosti:
- jméno, příjmení a titul,
- datum a místo narození,
- státní příslušnost,
- místo trvalého pobytu,
- číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana,
- datum a podpis
- podepsané prohlášní uchazeče v následujícím znění:
Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, souhlas k jejich zpracování a uchování.
Jméno a příjmení, datum narození, vlastnoruční podpis.

K přihlášce se připojí tyto doklady:
- životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností (strukturovaný životopis),
- výpis z evidence Rejstříku tresů ne starší než 3 měsíce (originál), u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem; pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením,
- ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Lhůta, způsob a místo doručení přihlášek:
- Přihlášku s přílohami včetně kontaktu doručte do 1.10.2014 do 12.00 hod. buď osobně na podatelnu Městského úřadu Rotava, Sídliště 721, 357 01 Rotava nebo poštou na adresu: Městský úřad Rotava, Sídliště 721, 357 01 Rotava

Uzavřenou

Poslední změna:2014-09-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Sokolov

číslo volného místa: 7901840773

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Ekonomika - fakturace
Ekonomika - účetnictví a daňové evidence
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B