Referent odboru správních agend a personalistiky

Město Rotava (MPSV)

Místo práce
Sídliště 721, 357 01 Rotava, Okres Sokolov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
12880 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Personální referenti (44160)

Pracoviště a kontakty

Firma:Město Rotava, IČ 00259551
Pracoviště:Sídliště 721, 357 01 Rotava 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 12880 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Způsob kontaktu uchazeče: V Ý B Ě R O V É Ř Í Z E N Í

Lhůta, způsob a místo doručení přihlášek:

Výběrového řízení se mohou zúčastnit uchazeči, kteří:

1. splňují předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka ve smyslu ust. § 4 odst.1 zákona
o úřednících, v platném znění, tj. úředníkem se může stát fyzická osoba, která:
- je státním občanem ČR, popřípadě fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má
v ČR trvalý pobyt
- dosáhla věku 18 let
- je způsobilá k právním úkonům
- je bezúhonná ve smyslu ust. § 4 odst. 2 zákona o úřednících
- ovládá jednací jazyk
- splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním právním
předpisem

2. splňují další podmínky stanovené pro tuto veřejnou výzvu:
- minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou
- znalost právních předpisů vztahujících se k vykonávané funkci
- znalost agendy na úseku místních poplatků výhodou
- zkouška zvláštní odborné způsobilosti vítána
- velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC
- pečlivost, svědomitost, flexibilita, loajalita, odpovědnost, samostatnost
- organizační a komunikační schopnosti
- řidičský průkaz sk. B
- velmi dobrá znalost českého jazyka a vyjadřovací schopnosti, bezchybný písemný
projev

Uchazeč podá písemnou přihlášku, která musí obsahovat tyto náležitosti:
- jméno, příjmení a titul,
- datum a místo narození,
- státní příslušnost,
- místo trvalého pobytu,
- číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího
státního občana
- podepsané prohlášení uchazeče v následujícím znění:
Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, souhlas k jejich zpracování a uchování.
Jméno a příjmení, datum narození, vlastnoruční podpis.
- datum a podpis.

K přihlášce se připojí tyto doklady:
- životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných
znalostech a dovednostech týkajících se správních činností (strukturovaný životopis),
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (originál), u cizích státních
příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem;
pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným
prohlášením,
- ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Přihlášku s přílohami včetně kontaktu doručte do 29.5.2017 do 11:00 hod. buď osobně na podatelnu Městského úřadu Rotava, Sídliště 721, 357 01 Rotava nebo poštou na adresu: Městský úřad Rotava, Sídliště 721, 357 01 Rotava

Uzavřenou obálku označte heslem "Veřejná výzva - referent/ka odboru správních agend a personalistiky". Případné dotazy zodpoví Ing. Monika Hurtová, tajemnice Městského úřadu Rotava, tel: 778 421 715

Kontaktní osoba: Ing. Monika Hurtová 778 421 715 [email protected]

Místo výkonu práce: Rotava, Sídliště 721

Poslední změna:2017-05-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Sokolov

číslo volného místa: 12701330739

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou