Investiční technik/čka

Město Šenov (MPSV)

Místo práce
Radniční náměstí 300, 739 34 Šenov, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
17100 - 25740 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu (31124)

Pracoviště a kontakty

Firma:Město Šenov, IČ 00297291
Pracoviště:Radniční náměstí 300, 739 34 Šenov u Ostravy

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 17100 do 25740 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu: Šenov

Tajemnice Městského úřadu Šenov vyhlašuje veřejnou výzvu na obsazení pracovního místa
v rámci Městského úřadu Šenov:

Druh práce: investiční technik
- příprava a realizace investic, veřejných zakázek
- pasportizace budov, bytů a nebytových prostor v majetku města

Zařazení: odborný referent odboru investic, MH a dopravy, úsek přípravy a realizace investic neúředník

Místo výkonu práce: Město Šenov - Městský úřad Šenov, Radniční náměstí 300, Šenov

Platové zařazení: 10. platová třída (dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů)

Pracovní poměr: na dobu určitou 3 roky s možností dalšího prodloužení

Nástup: dle dohody, výhodou nástup k 01.12.2016

Předpoklady: dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů

Požadované vzdělání: minimálně středoškolské s maturitní zkouškou s technickým zaměřením, výhodou vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu se stavebním zaměřením

Jiné požadavky:
- výhodou praxe v oboru, kde hlavním předmětem činnosti byla příprava a realizace investic
- dovednost práce s PC (Microsoft Word, Microsoft Excel, Internet a další)
- řidičský průkaz skupiny B
- organizační schopnosti, samostatnost, komunikativnost, asertivita, schopnost jednat s lidmi,
ochota dále se vzdělávat
- morální bezúhonnost

Zájemce podá písemnou přihlášku, která musí obsahovat:
- jméno, příjmení a titul zájemce
- datum a místo narození zájemce
- státní příslušnost zájemce
- místo trvalého pobytu zájemce
- číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana
- e-mailovou adresu a telefonní číslo zájemce
- datum a podpis zájemce

K přihlášce se připojí tyto požadované doklady:
- životopis s údaji o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem, pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením
- ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
- kopie řidičského průkazu

Lhůta pro podání přihlášky: doručit do 21.11.2016 do 09:00 hod.

Přihlášky a výše uvedené materiály zašlete na adresu:
Městský úřad Šenov, Radniční náměstí 300, 739 34 Šenov nebo doručte osobně na podatelnu městského úřadu (Městský úřad Šenov, Radniční náměstí 300, 739 34 Šenov)

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo veřejnou výzvu i bez uvedení důvodů kdykoli v jejím průběhu zrušit nebo nevybrat žádného ze zájemců.

Poslední změna:2016-11-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 11683420790

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Práce s PC - jiné
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B