Referent speciálního stavebního úřadu

Město Šlapanice (MPSV)

Místo práce
Opuštěná 9, 602 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
17100 - 25740 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní stavební technici (31129)

Pracoviště a kontakty

Firma:Město Šlapanice, IČ 00282651
Pracoviště:Město Šlapanice-Opuštěná, Opuštěná 9/2, Trnitá, 602 00 Brno 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 17100 do 25740 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontakt e-mailem nebo osobně Brno, Opuštěná 9/2

Náplň práce:
- výkon státní správy na úseku územního rozhodování; vedení jednotlivých územních řízení, zejména při uzavírání veřejnoprávní smlouvy a řízení o vydání územního opatření, vydávání územních rozhodnutí a další činnosti podle stavebního zákona
- výkon státní správy na úseku stavebního řádu; posuzování povolování staveb zejména při uzavírání veřejnoprávní smlouvy, povolování staveb, terénních úprav a zařízení, užívání a odstraňování staveb; výkon stavebního dozoru a zvláštních pravomocí stavebního úřadu; znalost povinností a odpovědností osob při přípravě a provádění staveb; projednávání správních deliktů
- výkon státní správy na úseku vyvlastnění zejména vedení vyvlastňovacího řízení, posuzování splnění podmínek pro vyvlastnění a zrušení vyvlastnění, posuzování náhrad za vyvlastnění včetně náhrad třetím osobám
- vyřizování stížností a podnětů v oblasti pracovní náplně

Nabízíme:
příspěvek na stravování, 25 dnů dovolené, zdravotní volno, pružná prac. doba

Poslední změna:2017-04-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 12519000712

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání