Strážník městské policie

Město Štětí (MPSV)

Místo práce
Palackého 599, 411 08 Štětí, Okres Litoměřice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strážníci (54125)

Pracoviště a kontakty

Firma:Město Štětí, IČ 00264466, http://www.steti.cz
Pracoviště:Město Štětí - Městská policie, Palackého 599, 411 08 Štětí

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 23000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Město Štětí
Platové zařazení: Do úspěšného složení zkoušky (čekatel) - 5. platová třída dle zákoníku práce č. 262/2006, nařízení vlády č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů a s nařízením vlády č. 222/2010 Sb., o katalogu prací ve veřejných službách a správě.
Po úspěšném složení zkoušky (strážník) - 7. platová třída dle zákoníku práce č. 262/2006, nařízení vlády č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů a s nařízením vlády č. 222/2010 Sb., o katalogu prací ve veřejných službách a správě.
Zákonné předpoklady pro vznik pracovního poměru:
- fyzická osoba, která je občanem ČR (§ 4 zákona č. 553/91 Sb., o obecní policii .
- je bezúhonný dle § 4a zákona č. 553/91 Sb., o obecní policii (dokládá se výpisem z Rejstříku trestů, ne starším než 3 měsíce a čestným prohlášením dle § 4a odst. 2 zákona č. 553/1991 Sb., o obecní policii) .
- je spolehlivý dle § 4b zákona č. 553/91 Sb., o obecní policii (dokládá se čestným prohlášením dle § 4b odst. 4 zákona č. 553/1991 Sb., o obecní policii)
- dosáhl věku 21 let (§ 4 zákona č. 553/91 Sb., o obecní policii)
- je zdravotně způsobilý - tělesně a duševně způsobilý k výkonu povinností a oprávnění dle zákona č. 553/1991 Sb., o obecní policii (§ 4 zákona č. 553/91 Sb., o obecní policii) . dosáhl středního vzdělání s maturitní zkouškou (§ 4 zákona č. 553/91 Sb., o obecní policii) Požadavky:
- řidičský průkaz skupiny B . morální předpoklady pro výkon pracovní činnosti strážníka
- uživatelská znalost práce na PC
- dobré komunikační schopnosti
- samostatnost, rozhodnost, pečlivost
- aktivita a pracovní nasazení . zbrojní průkaz skupiny D výhodou
- platné osvědčení strážníka výhodou
- osvědčení psovoda a případné vlastnictví způsobilého psa (osvědčen policií ČR) výhodou
Přihláška musí obsahovat: (přihlášku najdete na oficiálním portálu Města Štětí – www.steti.cz v odkazu výběrová řízení a pronájmy)
- jméno, příjmení . datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, kontaktní adresa (je-li rozdílná od trvalého pobytu) a číslo telefonu, e-mailovou adresu, číslo občanského průkazu, datum a podpis uchazeče.
K přihlášce je třeba připojit tyto doklady:
- strukturovaný životopis, ve kterém budou uvedeny údaje o dosaženém vzdělání, o průběhu dosavadních zaměstnání a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se vypisovaného pracovního místa
- výpis z evidence Rejstříku trestů (ne starší než 3 měsíců)
- čestné prohlášení o bezúhonnosti dle § 4a odst. 2 zákona č. 553/1991 Sb., o obecní policii (ne starší 3 měsíců)
- čestné prohlášení o spolehlivosti podle § 4b zákona č. 553/91 Sb., o obecní policii (ne starší 3 měsíců)
- ověřená kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání
- výpis z bodového hodnocení řidiče ne starší než 1 měsíc
- souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů
Předpokládaný termín nástupu: 01. dubna 2017 (po dohodě je možné změnit)
Doba trvání pracovního poměru: pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok s možností následného prodloužení na dobu neurčitou.
Způsob podání přihlášky: Písemnou přihlášku s požadovanými přílohami je nutné doručit poštou nebo osobně (nelze elektronickou poštou) na podatelnu MěÚ Štětí, Mírové náměstí 163, nejpozději do 24. 03. 2017 do 11:00 hod. na adresu : Město Štětí Mírové náměstí 163 411 08 Štětí Obálku označte „Výběrové řízení – strážník MP – neotvírat".
V případě zájmu bližší informace p

Poslední změna:2017-03-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Litoměřice

číslo volného místa: 12308100790

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou