Referent/-ka odboru správy majetku a komunálních služeb

Město Tišnov (MPSV)

Místo práce
nám. Míru 111, 666 01 Tišnov, Brno - venkov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-15
Mzdové podmínky (brutto)
1 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (3343)

Pracoviště a kontakty

Firma:Město Tišnov, IČ 00282707
Pracoviště:nám. Míru 111, 666 01 Tišnov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-02-15
Mzdové rozpětí:od 1 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:MĚSTO TIŠNOV VYHLAŠUJE VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ pro obsazení pracovního místa Referent Odboru správy majetku a komunálních služeb.

Popis pracovní pozice:
zajišťování a odpovědnost za opravy a údržbu místních a účelových komunikací a chodníků, zajišťování a odpovědnost za povolování uzavírek a objížděk místních komunikací, zajišťování a odpovědnost za souhrnné odborné práce při provádění prevence v oblasti provozu na pozemních komunikacích, zajišťování a odpovědnost za zimní údržbu místních komunikací a chodníků, vedení evidence místních komunikací, veřejně přístupných účelových komunikací a stezek, zajišťování a odpovědnost za opravy a údržbu veřejného osvětlení, správu ozvučovacího zařízení a kamerový systém, instalace a údržba informačně-orientačního systému na sloupech veřejného osvětlení, příprava, zadávání a kontrola veřejných zakázek malého rozsahu, vedení pasportu veřejného osvětlení a dopravního značení, správa dopravního značení místních komunikací a další.

Požadavky:
VOŠ, popřípadě SŠ vzdělání s maturitní zkouškou, nejlépe technického zaměření, znalost zákonů ve veřejné správě (zákon č. 128/2000 Sb., o obcích a zákon č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích ve znění pozdějších předpisů), praxe v oboru správy veřejných komunikací nebo veřejného osvětlení vítána, znalost práce s PC, ŘP skup. B, morální bezúhonnost, komunikativnost, samostatnost, schopnost jednat s lidmi, loajálnost a časová flexibilita.

Platové podmínky se řídí nařízením vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění. Nástup dle dohody.

ZÁJEMCI SE MOHOU PŘIHLÁSIT DO 08.02.2017 písemně na adresu: MěÚ Tišnov, nám. Míru 111, 666 19 TIŠNOV nebo písemně na podatelnu MěÚ Tišnov do 08.02.2017 - do 17:00 hod., a to v zalepené obálce s textem: "Výběrové řízení - Referent Odboru správy majetku a komunálních služeb - NEOTEVÍRAT" .

Další informace na http://www.tisnov.cz/vyberova-rizeni-2-x-referent-meu-tisnov.

Poslední změna:2017-01-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Tišnov

číslo volného místa: 12033700788

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou