Investiční referent

Město Tišnov (MPSV)

Místo práce
nám. Míru 111, 666 01 Tišnov, Brno - venkov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
1 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní účetní finanční a investiční (33133)

Pracoviště a kontakty

Firma:Město Tišnov, IČ 00282707
Pracoviště:nám. Míru 111, 666 01 Tišnov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 1 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:MĚSTO TIŠNOV VYHLAŠUJE VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ
pro obsazení pracovního místa Investiční referent (Referent Odboru investic a projektové podpory) na dobu určitou, po dobu dlouhodobé nepřítomnosti.

Popis pracovní pozice: organizace předprojektové, projektové přípravy a vlastní realizace investičních akcí města, vedení evidence uzavřených smluv o dílo a kontrola jejich dodržování.

Požadavky: SŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření, znalost zákonů ve veřejné správě (zákon č. 128/2000 Sb., o obcích; zákon č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách; zákon č. 500/2004 Sb., správní řád; zákon č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebního řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů, znalost občanského zákoníku,
dobrá znalost práce s PC, ŘP skup. B, morální bezúhonnost, komunikativnost, samostatnost, schopnost jednat s lidmi, loajálnost a časová flexibilita, obchodní uvažování, kreativní schopnosti,
nástup dle dohody.

Platové podmínky se řídí nařízením vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, platová třída 9-10.

ZÁJEMCI SE MOHOU PŘIHLÁSIT DO 12.5.2017
písemně na adresu: MěÚ Tišnov, nám. Míru 111, 666 19 TIŠNOV nebo písemně na podatelnu MěÚ Tišnov do 12.5.2017 - do 13:00 hod., a to v zalepené obálce s textem: "Výběrové řízení - Referent OIPP - NEOTEVÍRAT".

Další informace lze nalézt na http://www.tisnov.cz/vyberove-rizeni-investicni-referent

Poslední změna:2017-04-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Tišnov

číslo volného místa: 12518200753

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou