Vedoucí odboru rozvoje a investic

Město Trmice (MPSV)

Místo práce
Fügnerova 448, 400 04 Trmice, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
17100 - 25740 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností jinde neuvedení (12199)

Pracoviště a kontakty

Firma:Město Trmice, IČ 00674010
Pracoviště:Fügnerova č.p. 448/29, 400 04 Trmice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 17100 do 25740 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: územní obvod města Trmice.
Platové zařazení: platová třída 10 dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění.
Datum nástupu: Od 1. 5. 2017, nebo po dohodě.
Pracovní poměr: na dobu neurčitou
Charakteristika vykonávané práce:
Zabezpečování podkladů pro tvorbu rozpočtu města.
Výkon řídící, metodické, případně kontrolní činnosti a poskytování poradenství orgánům samosprávy, odborům, organizacím a zařízením zřízeným nebo založeným městem v oblasti působnosti odboru.
Příprava podkladů pro naplňování rozvojového plánu města.
Zajiťování podkladů a vypracování žádostí o povolení nebo užívání staveb.
Příprava podkladů k posuzování projektů vlastních i cizích investorů.
Spolupráce při administraci dotačních titulů.
Zpracování zadání veřejných zakázek pro výběr dodavatele služeb, dodávek nebo stavebních prací, včetně nezbytné administrativy.
Příprava a zajištění obnovy a rozvoje ostatního majetku obce.
Zajišťování přípravy investičních akcí, zpracovávání investičních záměrů podle zadání, způsobů financování, projektové přípravy apod.
Zákonné předpoklady pro vznik pracovního poměru:
fyzická osoba je státním občanem České republiky, nebo má v České republice trvalý pobyt
dosáhla věku 18 let
její způsobilost k právním úkonům není omezena
je bezúhonná
ovládá jednací jazyk
Požadavky na uchazeče: VŠ, praxe min. 3 roky,organizační schopnosti, znalost práce s PC - MS Office
Výhodou: VŠ obor stavební nebo obdobného technického směru, praktické zkušenosti s výkonem tohoto typu práce, územní znalost, komunikační dovednosti, znalost zákona o zadávání veřejných zakázek, řidičský průkaz skupiny B, zkušenost a praxe v oblasti veřejné správy, řídící schopnosti
Písemná přihláška zájemce musí obsahovat:
jméno, příjmení a titul, datum a místo narození, státní příslušnost, adresu místa trvalého pobytu a adresu bydliště, je-li odlišné od místa trvalého obytu, číslo občanského průkazu nebo číslo povolení k pobytu, jde-li o cizího státního příslušníka, kontaktní spojení - telefon, e-mail, datum a podpis uchazeče
K přihlášce zájemce připojí tyto doklady:
strukturovaný profesní životopis, ve kterém uvede údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech
výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než tři měsíce; u cizích státních příslušníků též obdobný doklad dosvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem
osvědčení a prohlášení ve smyslu ustanovení § 4 zákona č. 451/1991 Sb., ve znění pozdějších předpisů, (pouze u zájemců narozených před 01.12.1971). K přijetí přihlášky postačí ověřená kopie žádosti o vystavení osvědčení nebo čestné prohlášení o podání této žádosti.
úředně ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
Lhůta, způsob a místo doručení přihlášek:
Pouze písemné přihlášky (ne e-mail) s požadovanými přílohami doručte:
nejpozději do středy 1.3.2017 do 17:00 hod. osobně nebo poštou do podatelny Městského úřadu Trmice, Fügnerova 448/29, 400 04 Trmice, okr. Ústí nad Labem,
v zapečetěné obálce označené v levém horním rohu nápisem "VŘ - Vedoucí odboru rozvoje a investic - neotvírat" s uvedením jména a adresy zájemce a adresáta (o včasnosti podání rozhoduje podací razítko pošty nebo podatelny městského úřadu).
Případné dotazy zodpoví tajemník městského úřadu Trmice Mgr. Igor Culek, tel.: 475 317 233 nebo 778 735 563, e-mail: [email protected].
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové ř

Poslední změna:2017-02-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem

číslo volného místa: 12174410734

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Požadované vzdelání:Stavební inženýrství