Knihovník/ce

Město Vimperk (MPSV)

Místo práce
Steinbrenerova 6, 385 01 Vimperk, Okres Prachatice
plný úvazek
Termín nástupu
2015-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
11980 - 18010 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Knihovníci (44110)

Pracoviště a kontakty

Firma:MĚSTO VIMPERK, IČ 00250805, http://www.vimperk.cz
Pracoviště:Město Vimperk, Steinbrenerova 6/2, Vimperk I, 385 01 Vimperk

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-05-01
Mzdové rozpětí:od 11980 do 18010 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Město Vimperk, se sídlem Vimperk, Steinbrenerova 6/2, PSČ 385 17, IČO 00250805
vyhlašuje veřejnou výzvu na pracovní místo - knihovnice
Předpoklad nástupu: duben, květen 2015 - pracovní poměr na dobu neurčitou
Místo výkonu práce : - Městská knihovna Vimperk
- správní obvod města Vimperk
Platová třída: 8
Předpoklad pro vznik pracovního poměru úředníka
Zaměstnancem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem České republiky, popřípadě fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt, dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá český jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním právním předpisem.
Za bezúhonnou se nepovažuje fyzická osoba, která byla pravomocně odsouzena pro trestný čin spáchaný úmyslně, nebo pro trestný čin spáchaný z nedbalosti za jednání související s výkonem nabízené pracovní činnosti, pokud se podle zákona na tuto osobu nehledí, jako by nebyla odsouzena.
Zájemce podá písemnou přihlášku. Přihláška zájemce musí obsahovat tyto náležitosti:
- jméno, příjmení a titul uchazeče,
- datum a místo narození uchazeče,
- státní příslušnost uchazeče,
- místo trvalého pobytu uchazeče,
- číslo občanského průkazu uchazeče,
- datum a podpis uchazeče,
- telefonické spojení popř. e-mailové spojení
K přihlášce se připojí tyto doklady:
- životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce,
(možno získat na MěÚ, Steinbrenerova 6/2, CZECH POINT),
- ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
Další požadavky:
Úplné středoškolské vzdělání knihovnického nebo pedagogického směru, orientace v literatuře, práce na PC (Windows, Excel, Internet, atd.), komunikativnost, samostatnost, vstřícnost, schopnost týmové spolupráce, kreativnost, iniciativa a prezentační dovednosti, časová flexibilita, znalost NJ a AJ výhodou.
Přihlášku s požadovanými doklady zašlete nebo osobně doručte nejpozději 10.04.2015 do 14.00 hod.
na adresu: Městský úřad Vimperk, Steinbrenerova 6/2, 385 17 Vimperk.
Uzavřenou obálku označte heslem: "NEOTVÍRAT, VEŘEJNÁ VÝZVA - KNIHOVNICE".
Podrobnější informace o náplni práce podá: Milada Šmídová; tel.: 388 411 457
Datum vyhlášení: 20.03.2015.
Osobní doklady po skončení výběrového řízení je možno do 15 dnů osobně vyzvednout na personálním oddělení,jinak po této lhůtě budou skartovány.

Poslední změna:2015-03-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prachatice

číslo volného místa: 8631610767

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou