Referent/ka finančního odboru - účetní

Město Žamberk (MPSV)

Masarykovo náměstí 166, 564 01 Žamberk, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
2014-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
14220 - 21390 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (33439)

Pracoviště a kontakty

Firma:Město Žamberk, IČ 00279846
Pracoviště:Masarykovo náměstí 166, 564 01 Žamberk

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2014-11-01
Mzdové rozpětí:od 14220 do 21390 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:PŘEDPOKLADY: státní občanství ČR, u cizího státního občana trvalý pobyt v ČR, dosažení věku 18 let, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost
POŽADUJEME:
vyšší odborné vzdělání ekonomického směru (minimálně střední odborné vzdělání ekonomického směru s maturitní zkouškou), dobrou znalost podvojného účetnictví a problematiky daně z přidané hodnoty, dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, dovednost pracovat na PC (Office, Windows, Excel, Internet), samostatnost a časovou flexibilitu
NABÍZÍME: možnost trvalého vzdělávání a osobního růstu
UCHAZEČ PŘEDLOŽÍ PÍSEMNOU PŘIHLÁŠKU, KTERÁ MUSÍ OBSAHOVAT: jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození uchazeče, státní příslušnost uchazeče, místo trvalého pobytu uchazeče, číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana, datum a podpis uchazeče, kontaktní spojení
K PŘIHLÁŠCE JE NUTNO PŘILOŽIT:
- motivační dopis
- strukturovaný životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech týkajících se oblasti účetnictví a daňové problematiky (příp. reference)
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem (pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením)
- ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání (případně kopii dokladu o autorizaci v oboru)
PŘIHLÁŠKY V PÍSEMNÉ PODOBĚ DORUČTE NEJPOZDĚJI DO 29.09.2014 VČETNĚ NA ADRESU: Městský úřad Žamberk, vedoucí kanceláře tajemníka, Masarykovo nám. 166, 564 01 Žamberk
Obálku označte: "NEOTVÍRAT - VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ FIN"

Poslední změna:2014-09-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 7883690715

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání