Referent/ka registrace vozidel, technik

Město Žamberk (MPSV)

Masarykovo náměstí 166, 564 01 Žamberk, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
17100 - 25740 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (33439)

Pracoviště a kontakty

Firma:Město Žamberk, IČ 00279846
Pracoviště:Masarykovo náměstí 166, 564 01 Žamberk

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 17100 do 25740 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:DŮLEŽITÉ INFORMACE O NÁLEŽITOSTECH PŘIHLÁŠKY A POŽADOVANÝCH PŘÍLOHÁCH VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ JSOU UVEDENY NA ADRESE: www.zamberk.cz/úřední deska/personální záležitosti
Předpokládaný termín nástupu: 01.01.2017, příp. dle dohody
Vaše přihlášky v písemné podobě doručte nejpozději do 03.11.2016 včetně na adresu:
Městský úřad Žamberk, vedoucí kanceláře tajemníka, Masarykovo nám. 166, 564 01 Žamberk.
Telefon: 465 670 200, e-mail: [email protected].
Obálku označte: „NEOTVÍRAT – VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ
REFERENT/KA SPDO: registrace, technik“

Požadujeme: min. vyšší odborné vzdělání, řidičský průkaz sk. B, dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, umění jednat s lidmi, dovednost pracovat na PC (Office, Windows, Excel, Word, Internet), samostatnost, časovou flexibilitu, ochotu dále se vzdělávat.
Výhodou: vzdělání strojírenského nebo dopravního zaměření, znalost správního řízení, znalost zákona č. 56/2001 Sb., o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích
Charakteristika vykonávané práce:
výkon státní správy ve věcech podmínek provozu na pozemních komunikacích v oblasti evidence vozidel – vedení registru vozidel, výkon státní správy na úseku schvalování technické způsobilosti jednotlivě dovezeného, přestavěného nebo vyrobeného vozidla.
Předpoklady: státní občanství ČR, u cizího státního občana trvalý pobyt v ČR, dosažení věku 18 let, svéprávnost, bezúhonnost.
Nabízíme: možnost trvalého vzdělávání a osobního růstu, 10. platovou třídu.

Poslední změna:2016-10-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 11582060737

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání