Referent/ka - stavební technik

Město Žamberk (MPSV)

Masarykovo náměstí 166, 564 01 Žamberk, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
15780 - 23730 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (33439)

Pracoviště a kontakty

Firma:Město Žamberk, IČ 00279846
Pracoviště:Masarykovo náměstí 166, 564 01 Žamberk

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 15780 do 23730 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:DŮLEŽITÉ INFORMACE O NÁLEŽITOSTECH PŘIHLÁŠKY A POŽADOVANÝCH PŘÍLOHÁCH VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ JSOU UVEDENY NA ADRESE: www.zamberk.cz/úřední deska/personální záležitosti

Referent/referentka – stavební technik - pracovní poměr na dobu neurčitou, platová třída 9
Předpokládaný termín nástupu: 01.04.2017, příp. dle dohody
Místo výkonu práce: Městský úřad Žamberk (radnice)
Vaše přihlášky v písemné podobě doručte nejpozději do 25.01.2017 včetně na adresu:
Městský úřad Žamberk, vedoucí kanceláře tajemníka, Masarykovo nám. 166, 564 01 Žamberk.
Telefon: 465 670 200, e-mail: [email protected].
Obálku označte: „NEOTVÍRAT – VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ STAVEBNÍ TECHNIK“

Požadujeme: min. střední vzdělání s maturitní zkouškou stavebního směru, základní znalost technického kreslení (ArchiCAD), znalost tvorby rozpočtu a výkazu výměr, řidičské oprávnění sk. B, dobré komunikační schopnosti, dovednost pracovat na PC (Office, Windows, Excel, Internet), samostatnost, odpovědnost, schopnost týmové spolupráce, časovou flexibilitu.
Výhodou: praxe ve stavební výrobě, projektování nebo rozpočtování.
Předpoklady: státní občanství ČR, u cizího státního občana trvalý pobyt v ČR, dosažení věku 18 let, svéprávnost, bezúhonnost.
Nabízíme: možnost trvalého vzdělávání a osobního růstu, 9. platovou třídu.
Uchazeč předloží písemnou přihlášku, která musí obsahovat tyto náležitosti:
jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození uchazeče, státní příslušnost uchazeče, místo trvalého pobytu uchazeče, číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana, datum a podpis uchazeče, kontaktní spojení.
K přihlášce je nutno přiložit:
motivační dopis, strukturovaný životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech týkajících se stavebních a příp. správních činností, výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem (pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením) a ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Poslední změna:2016-12-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 11900360708

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou