Referent/ka odboru investičního

Městská část Praha 14 (MPSV)

Místo práce
Bratří Venclíků 1073, 198 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-09
Mzdové podmínky (brutto)
17100 - 25740 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:Městská část Praha 14, IČ 00231312
Pracoviště:Úřad Městské části Praha 14 - 001, Bratří Venclíků 1073/8, Černý Most, 198 00 Praha 98

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-09
Mzdové rozpětí:od 17100 do 25740 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výk. práce: Bří. Venclíků 1073, Praha 9. Kont.: [email protected]. 225 295 253. Znalost práce na PC (WORD, EXCEL), 5 let praxe na pozici zejména investiční referent, projektant, příprava staveb, stavbyvedoucí, případně v obdobné pozici, znalost zpracování rozpočtů v programech KROS, RTS výhodou, autorizace v oboru pozemní stavby nebo dopravní stavby výhodou, orientace v mapových podkladech výhodou. www.praha14.cz - volná místa. Zam. výhody: stravenky, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní pojištění, výuka cizích jazyků. 10. platová třída, dle NV č. 564/2006 Sb., v pl. zn.

Poslední změna:2017-02-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 9

číslo volného místa: 12133710795

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou