Účetní

Městská část Praha - Slivenec

Místo práce
Úřad městské části, K Lochkovu 6, 154 00 Praha 5, Praha
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
02.05.2015
Mzdové podmínky (brutto)
14000 - 20000 Kč/měsíc, platové zařazení podle délky praxe

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

kompletní vedení účetnictví městské části pro hlavní činnost i vedlejší hospodářskou činnost, majetek, daňová a finanční správa

Zaměstnanecké výhody, benefity

dovolená 5 týdnů
stravenky
osobní ohodnocení dle výkonu

Informace o náboru

Náležitosti přihlášky dle zveřejnění
na www.praha-slivenec.cz/výběrové řízení - účetní
(přihláška, životopis, kopie dokladů - vzdělání a rejstřík trestů, přehled praxe a dosavadního průběhu zaměstnání

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

účetnictví a finance

Ostatní znalosti

Podvojné účetnictví - Pokročilý
Jednoduché účetnictví - Základy

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

znalost účetních programů např. firmy Gordic, s.r.o.,
orientace ve státní správa a samosprávě výhodou
samostatnost, spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Městská část Praha - Slivenec, je součástí hl. m. Prahy, hospodaří na základě rozpočtu. Hlavní činností je zabezpečit výkon státní správy a samosprávy na svém území.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2011903  Datum zveřejnění: 12.2.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 14000 - 20000 Kč/měsíc, platové zařazení podle délky praxe